Forum stolarskie Domidrewno.pl
Materiałoznawstwo => Drewno - => Iglaste => Wątek zaczęty przez: mateusz123 w 03 Października 2015, 21:08:38 czas Polski
-
Witam
Gdzie mógłbym kupić online lub zamówić z wysyłką klocki drewna o wymiarach 190x130x70 ?
Może ktoś chciałby zrealizować mi kilka projektów ?
-
Udaj się do tartaku/składu drewna/marketu budowlanego. Jak już będziesz miał materiał spróbuj zrobić samodzielnie. Wystarczą podstawowe narzędzia.
Nie upominam Cię, że nie przedstawiłeś się w odpowiednim dziale gdyż Twoje posty mówią same za siebie (to tak po trosze dla forumowiczów dbających o etykietę). Szkoda :(
-
Przepraszam bardzo że się nie przedstawiłem ale nie idę w tym kierunku wgl więc głupio mi z wami tworzyć społeczność. Jeśli ktoś byłby chętny na wykonanie kilku projektów to proszę o kontakt. Mam zrobione rysunki techniczne. Sam ich nie wykonam bo potrzebuję frezarkę, wiertarkę stołową i inne.
-
jakbyś się przedstawił w odpowiednim czasie i napisał coś o sobie - to może okazać się że ktoś inny z forum mieszka po sąsiedzku a stąd tylko 1 krok aby się zapoznać- spotkać w warsztacie, no i powymieniać się doświadczeniem itp. więc zachęcam do odpowiedniego działu ;)
-
...nie idę w tym kierunku wgl więc głupio mi z wami tworzyć społeczność.
Cytując klasyków: "Paaaaaaaanie. A idź Pan."
Wnioskuję z treści wiadomości którą napisałeś, że po prostu szukasz wykonawcy na swoje projekty, albo podanie cen za projekty.
Hm. Zauważ jednak, że nawet jeśli dzwoni się do firmy, przedsiębiorcy, rzemieślnika, itd. z zapytaniem o wykonanie prac, to obydwie strony na wstępie przedstawiają się sobie. Jest to choćby wyraz grzeczności i dobrych manierów.
-
No i znowu ten sam temat wraca.
Ręce opadają.
Pozdrawiam
-
Szczepanie.
Nie wymagaj więcej, niż możesz otrzymać. ;) :)
-
może okazać się że ktoś inny z forum mieszka po sąsiedzku
Mack trafiłeś w sedno.
po prostu szukasz wykonawcy na swoje projekty, albo podanie cen za projekty
i tak na pewno jest.