Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Jakub w 15 Kwietnia 2013, 00:15:03 czas Polski

Tytuł: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Jakub w 15 Kwietnia 2013, 00:15:03 czas Polski
Mam na imię Jakub co nie trudno zauważyć w nicku, jestem częstym gościem DiD, więc nie mogłem sobie odpuścić i forum :P Jestem studentem drugiego roku budownictwa, stolarstwo to moja miłość, pasja, praca dodatkowa i mam nadzieję przyszły zawód.
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 15 Kwietnia 2013, 09:40:57 czas Polski
I tak trzymać ;) Ja teraz sobie "pluje w brodę" że poszedłem do energetyka zamiast na stolarkę ehhhh
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Jakub w 15 Kwietnia 2013, 15:32:30 czas Polski
A ja sobie nie moge wybaczyc, ze nie poszedlem do technikum stolarskiego u Salezjan tylko do LO. Za to.teraz ze wszystkich sil staram sie ten blad naprawic.