Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: EmJey w 09 Października 2015, 13:03:34 czas Polski

Tytuł: Cześć
Wiadomość wysłana przez: EmJey w 09 Października 2015, 13:03:34 czas Polski
Cześć,
Jak widać jestem nowy na forum. Lubię majsterkować i mam kilka małych osiągnięć w tym zakresie. Interesuje mnie stolarstwo jednak mam nadal małą wiedzę i doświadczenie. Na forum po to aby się uczyć i wymieniać doświadczenia. Pozdrawiam wszystkich.
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: krit 6 w 09 Października 2015, 14:36:17 czas Polski
Witam kolegę  amatora, i spytam się skąd jesteś, i gdzie będziesz majstował, w domu, garażu, czy piwnicy.  Ja majstruję w piwnicy. Powodzenia w realizacji marzeń.
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 09 Października 2015, 14:36:57 czas Polski
Witaj i powodzenia :)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 09 Października 2015, 16:17:22 czas Polski
Miło powitać ;)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: morosoph w 09 Października 2015, 20:23:52 czas Polski
Witaj i działaj z pasją
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 09 Października 2015, 20:36:02 czas Polski
Cześć
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: kozio w 09 Października 2015, 21:48:03 czas Polski
Witamy.
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 09 Października 2015, 22:34:15 czas Polski
Witaj.
Z wyjątkiem pierwszego zdania wielu forumowiczów mogłoby napisać to samo (w tym i ja) tak więc jesteś wśród "swoich" :)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: Wojtek Ś w 10 Października 2015, 11:00:33 czas Polski
Witam i ja!