Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: EmJey w 09 Października 2015, 13:03:34 czas Polski
-
Cześć,
Jak widać jestem nowy na forum. Lubię majsterkować i mam kilka małych osiągnięć w tym zakresie. Interesuje mnie stolarstwo jednak mam nadal małą wiedzę i doświadczenie. Na forum po to aby się uczyć i wymieniać doświadczenia. Pozdrawiam wszystkich.
-
Witam kolegę amatora, i spytam się skąd jesteś, i gdzie będziesz majstował, w domu, garażu, czy piwnicy. Ja majstruję w piwnicy. Powodzenia w realizacji marzeń.
-
Witaj i powodzenia :)
-
Miło powitać ;)
-
Witaj i działaj z pasją
-
Cześć
-
Witamy.
-
Witaj.
Z wyjątkiem pierwszego zdania wielu forumowiczów mogłoby napisać to samo (w tym i ja) tak więc jesteś wśród "swoich" :)
-
Witam i ja!