Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: kornik_drukarz w 12 Października 2015, 16:01:07 czas Polski
-
Witam.
Stolarz z wykształcenia, ale od parunastu lat inna branża.
-
Witaj, mam nadzieję,że jak się z Tobą zaprzyjaźnię, to nie wydrukujesz mi nic na drewnie. Powodzenia na forum i nie tylko.
-
Witaj i powodzenia :)
-
No skromnie...
Witam a może coś jeszcze Ci się przypomni?
-
Witam
-
Cześć.
"Wracasz" do zawodu?