Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: kornik_drukarz w 12 Października 2015, 16:01:07 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: kornik_drukarz w 12 Października 2015, 16:01:07 czas Polski
Witam.

Stolarz z wykształcenia, ale od parunastu lat inna branża.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krit 6 w 12 Października 2015, 16:17:38 czas Polski
Witaj, mam nadzieję,że jak się z Tobą zaprzyjaźnię, to nie wydrukujesz mi nic na drewnie. Powodzenia na forum i nie tylko.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 12 Października 2015, 16:19:33 czas Polski
Witaj i powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 12 Października 2015, 16:33:35 czas Polski
No skromnie...
Witam a może coś jeszcze Ci się przypomni?
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 12 Października 2015, 19:53:14 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 12 Października 2015, 22:24:08 czas Polski
Cześć.
"Wracasz" do zawodu?