Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: AdamSz w 13 Października 2015, 23:34:26 czas Polski
-
Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Adam. Moja przygoda z drewnem dopiero się zaczyna, chociaż już z nim wcześniej obcowałem. Dokładnie rzecz biorąc w mojej rodzinie zawód stolarza jest kontynuowany od trzech pokoleń, ja podążałem inną ścieżką, ale siła przyciągania wygrała:) Na pewno będę miał początkowo wiele pytać do doświadczonych kolegów, ale postaram się również pochwalić moimi osiągnięciami. POZDRAWIAM:D
-
Aaaa pochodzę z mazowsza, z Płocka ;D
-
Witam Mazowszanina.
Ja w Wyszkowie się rodziłem.
-
Cześć Adam - kolejny dziedzicznie "obciążony" ;) ;D
-
Witamy kolegę ;) pewnie wiele rzeczy wypiłes razem z mlekiem mamy, dlatego też liczę na twój instynkt stolarski.
Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Witamy i powodzenia. Masz to we krwi, więc pewnie będziesz nam częściej coś doradzał niż my tobie :)
-
Witaj i powodzenia :)
-
Witamy w naszych nieskromnych progach ;D
-
Witam, jestem Antek. Mogę się pochwalić tym, że mój dziadek był stolarzem. Ja czasami kupuję na pchlim targu podniszczone meble i przywracam im subiektywnie pojęty blask. Pozdrawiam
-
He he, te Brus Łilis załóż własny wątek ;D
A dziadek jeszcze żyje?
-
kozio, rozpitala system, Łilis, buahaha :)