Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: AdamSz w 13 Października 2015, 23:34:26 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: AdamSz w 13 Października 2015, 23:34:26 czas Polski
Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Adam. Moja przygoda z drewnem dopiero się zaczyna, chociaż już z nim wcześniej obcowałem. Dokładnie rzecz biorąc w mojej rodzinie zawód stolarza jest kontynuowany od  trzech pokoleń, ja podążałem inną ścieżką, ale siła przyciągania wygrała:) Na pewno będę miał początkowo wiele pytać do doświadczonych kolegów, ale postaram się również pochwalić moimi osiągnięciami. POZDRAWIAM:D
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: AdamSz w 13 Października 2015, 23:36:26 czas Polski
Aaaa pochodzę z mazowsza, z Płocka ;D
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 13 Października 2015, 23:41:20 czas Polski
Witam Mazowszanina.
Ja w Wyszkowie się rodziłem.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 13 Października 2015, 23:57:26 czas Polski
Cześć Adam - kolejny dziedzicznie "obciążony" ;) ;D
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: macieqmc w 14 Października 2015, 07:58:41 czas Polski
Witamy kolegę ;) pewnie wiele rzeczy wypiłes razem z mlekiem mamy, dlatego też liczę na twój instynkt stolarski. 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: visMajor w 14 Października 2015, 08:33:10 czas Polski
Witamy i powodzenia. Masz to we krwi, więc pewnie będziesz nam częściej coś doradzał niż my tobie :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 14 Października 2015, 09:07:24 czas Polski
Witaj i powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 14 Października 2015, 19:42:51 czas Polski
Witamy w naszych nieskromnych progach ;D
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Nitobe w 15 Października 2015, 14:09:18 czas Polski
Witam, jestem Antek. Mogę się pochwalić tym, że mój dziadek był stolarzem. Ja czasami kupuję na pchlim targu podniszczone meble i przywracam im subiektywnie pojęty blask. Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 15 Października 2015, 14:33:57 czas Polski
He he, te Brus Łilis załóż własny wątek ;D
A dziadek jeszcze żyje?
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Sylwek w 15 Października 2015, 14:36:42 czas Polski
kozio, rozpitala system, Łilis, buahaha :)