Forum stolarskie Domidrewno.pl
Narzędzia ręczne => Strugi ręczne => Wątek zaczęty przez: molu w 15 Października 2015, 20:36:03 czas Polski
-
Czy ma ktoś doświadczenia z nożami Stanleya dostępnymi na allegro albo w marketach? Chciałem w mojej 7mce (Silverline więc szału nie ma) wymienić oryginalny nóż na coś innego. Potrzebuję 60 mm szerokości, a tak się składa, że Stanley ma takie ostrze.
T.