Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Rydz w 15 Kwietnia 2013, 08:19:40 czas Polski
-
Witam wszystkich. Cieszę się że DiD zdecydowało się na założenie forum. Zaglądam tu od czasu do czasu,ale myślę że od teraz będę częściej. Takie forum to świetne miejsce do spotkania pasjonatów drewna.Z zamiłowania i zawodu jestem stolarzem.
-
No proszę :) Witamy zawodowca!