Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Inene w 27 Października 2015, 10:00:29 czas Polski
-
Cześć! Jestem Piotrek i od niedawna zajmuję się wytwarzaniem różnych drobiazgów z drewna (lampki, akcesoria kuchenne, elementy wykończenia wnętrz).
Wciąż brakuje mi wiedzy w wielu kwestiach, mam nadzieję podłapać tu sporo informacji :)
-
Witamy na pokładzie kolejnego pasjonatę. Produkcja tych drobiazgów jest na własne potrzeby czy żyjesz ze stolarstawa?
Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Żyję z pisania, ale chciałbym też z wzornictwa i wnętrzarstwa. Na tą chwilę tworzę prototypy, testuję rozwiązania, narzędzia i zdobywaną wiedzę.
-
Witaj i pokaż swoje projekty w Galerii. Powodzenia :)
-
Żyję z pisania
Co piszesz? Ja też piszę tylko że kody programów ;D ;D (branża IT)
-
Witam,
Może pisze jakieś blogi ;D
Ja też piszę ale cenę na jabłkach ;D
pozdrawiam
-
Cześć!
O, jacy to piśmienni koledzy... ;)
Kozio pisz na papierze (np. tekturce). Ja bym takich pomazanych jabłek nie kupił ;D
-
Właśnie przeglądałem galerię i jestem pod ogromnym wrażeniem, niektórzy mają niesamowite umiejętności :)
Jeśli chodzi o moje pisanie - aktualnie miesięcznik PcFormat i własna internetowa redakcja Think-About
Zgadzam się z przedmówcą, słaba opcja z pomazanymi jabłkami :D
-
Witam