Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Inene w 27 Października 2015, 10:00:29 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: Inene w 27 Października 2015, 10:00:29 czas Polski
Cześć! Jestem Piotrek i od niedawna zajmuję się wytwarzaniem różnych drobiazgów z drewna (lampki, akcesoria kuchenne, elementy wykończenia wnętrz).
Wciąż brakuje mi wiedzy w wielu kwestiach, mam nadzieję podłapać tu sporo informacji :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: visMajor w 27 Października 2015, 10:10:00 czas Polski
Witamy na pokładzie kolejnego pasjonatę. Produkcja tych drobiazgów jest na własne potrzeby czy żyjesz ze stolarstawa?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Inene w 27 Października 2015, 10:35:18 czas Polski
Żyję z pisania, ale chciałbym też z wzornictwa i wnętrzarstwa. Na tą chwilę tworzę prototypy, testuję rozwiązania, narzędzia i zdobywaną wiedzę.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 27 Października 2015, 10:40:32 czas Polski
Witaj i pokaż swoje projekty w Galerii. Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: visMajor w 27 Października 2015, 10:42:11 czas Polski
Żyję z pisania
Co piszesz? Ja też piszę tylko że kody programów  ;D ;D (branża IT)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 27 Października 2015, 19:24:38 czas Polski
Witam,
Może pisze jakieś blogi ;D
Ja też piszę ale cenę na jabłkach ;D
pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 27 Października 2015, 22:23:45 czas Polski
Cześć!
O, jacy to piśmienni koledzy... ;)
Kozio pisz na papierze (np. tekturce). Ja bym takich pomazanych jabłek nie kupił ;D
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Inene w 28 Października 2015, 09:10:49 czas Polski
Właśnie przeglądałem galerię i jestem pod ogromnym wrażeniem, niektórzy mają niesamowite umiejętności :)

Jeśli chodzi o moje pisanie - aktualnie miesięcznik PcFormat i własna internetowa redakcja Think-About

Zgadzam się z przedmówcą, słaba opcja z pomazanymi jabłkami :D
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 28 Października 2015, 22:25:47 czas Polski
Witam