Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: tomasko w 27 Października 2015, 22:56:34 czas Polski
-
Witam
Znalazłem się na tym forum bo często skacze po stronach internetowych by znaleźć najlepsze rozwiązanie.
Mam 36 lat
Jestem stolarzem meblowym ale stolarki uczyłem się od produkcji okien i drzwi.
Z zawodu tokarz-frezer ale nie pracowałem w tym zawodzie ani jednego dnia.
Lubię coś naprawiać,przerabiać.
Hobby to motory i helikoptery rc.
-
Witam serdecznie.
Super! Będziesz pomocny :)
Hurrrra!!! Jest złoto!
-
Witaj. To drewniane helikoptery latają? Nie wiedziałem ;) Powodzenia :)
-
To jeszcze ,skąd piszesz i jestem zadowolony :P ;D
Miło powitać na forum ;)
-
Witaj. To drewniane helikoptery latają? Nie wiedziałem
Wszystko potrafi latać ... chociaż przez chwilę hehe
-
To jeszcze ,skąd piszesz i
Pisze z mazur.
-
Witaj. To drewniane helikoptery latają? Nie wiedziałem
Wszystko potrafi latać ... chociaż przez chwilę hehe
Balsa material i "motór" i lecimy
Witamy na forum chłopa z Mazur
-
Witamy na forum.
-
Witam i życzę powodzenia w realizacji marzeń.
-
Witam i życzę powodzenia w realizacji marzeń.
Dziękuję za zyczenia ;)
-
Zatem witamy na forum :)
drzwi i okna to ciekawa stolarska robota :D
-
Wirtam i pozdrawiam