Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: darkowski w 28 Października 2015, 23:25:38 czas Polski
-
Witam serdecznie szanowne grono.
Mam na imię Darek i zawodowo zajmuje się dłubaniem w świecie 0 i 1. Stolarstwem zainteresowałem się jakiś rok temu gdy natrafiłem na kanał Matthias-a Wandel-a. W żółwim tempie kompletuje podstawowe narzędzia. Właśnie stałem się szczęśliwym(?) posiadaczem Bosch-a PTS 10. Mam także frezarkę górno- wrzecionową którą zamontowałem pod blatem i dorobiłem prowizoryczną windę. Zrobiłem sobie także szlifierkę czołową z silnika od pralki i płyty meblowej.
Forum odwiedzałem już nie raz i wiem, że można tutaj uzyskać bardzo wartościowe informacje.
Z racji początków przygody z drewnem, pewnie nie będę zbyt pomocny, ale w miarę nabierania doświadczenia chętnie podzielę się moją wiedzą.
Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do swojego grona.
Pozdrawiam,
Darek
-
Witam i bezczelnie powiem za wszystkich - czuj się przyjęty ;D
Pierwszy!
-
Dzięęęęki !!!!!
-
A mnie miło powitać :)
-
Witaj i powodzenia :)
-
Czesc, rzeczywiście IT rodzi coraz to więcej stolarzy. Teraz przedstawiając sie można śmiało pisać w czym sie programuje - ze szczegółami 8) Powodzenia!
-
O proszę następny informatyk musi odreagować stres w pracy ;D
Witam i baw się dobrze...
Pochwal się tą windą i szlifierką.
pozdrawiam
-
Witaj
wysłane przy użyciu tapatalk
-
Witaj. Tacy jak Ty przywracaja mi wiare w facetow XXI wieku. IT kojarzylo mi sie zawsze z takimi pipeczkami co to do szpitala musi bo drzazgunia sie wbila ale Ty prostujesz moj swiatopoglad ;-)
Oczywiscie bez urazy ale takich ludzi w zyciu spotykalem, ze wyrobila mi sie opinia jaka widac i nie tyczy sie to tylko IT.
Pozdrawiam serdecznie
Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
IT kojarzylo mi sie zawsze z takimi pipeczkami co to do szpitala musi bo drzazgunia sie wbila
No to sobie nagrabiłeś... :o
(http://obrazki.ulub.pl/WSo/ba6b9614de4f6d4acfa862a8/informatyk-memytutajpl.jpg)
;D ;D ;D ;D
-
Typowy seryjny morderca malych dziewczynek ;-)
Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
Dzięki za ciepłe przyjęcie.
O proszę następny informatyk musi odreagować stres w pracy
Trafiłeś w sedno!
No to sobie nagrabiłeś...
Skąd masz moje zdjęcie ;D
Pochwal się tą windą i szlifierką.
Niestety te projekty to mocna prowizorka. Z racji braku narzędzi i umiejętności nie ma się czym chwalić. Jak tylko je doprowadzę do stanu nadającego się do prezentacji to na pewno się pochwalę.
Teraz przedstawiając sie można śmiało pisać w czym sie programuje - ze szczegółami
W tym co czuje się dobrze:
- HTML + PHP + Mysql - stronki internetowe
- Delphi/Lazarus - Współpraca przy tworzeniu ERP/MIS
- MsSQL, firebird - SQL, pSQL - jak wyżej
- Z racji tego iż zafascynowałem się raspberryPi to właśnie kończę kurs Pythona
Ogólnie wszystkiego po trochę.
Teraz siedzę bardziej w temacie Project Management
-
To jest Kolego polskie forum wiec o jezyk ojczysty prosimy ;-)
Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Witam i ja :)
-
No to i ja powitam.
SpecPiotr ma rację.
-
Panowie,
czy chodzi wam o "Project Management"?
Jeżeli tak to bardzo przepraszam. Nie wiedziałem, że obowiązuje tu taki puryzm językowy. :P
Jeżeli jednak chodzi o jakieś moje błędy językowe których się nie dopatrzyłem to niestety z "polaka" byłem mocno słaby.
Będę mocno się starał nie wtrącać obcych słówek do postów. Może to skrzywienie zawodowe.
Pozdrawiam wszystkich witających 8)
-
Pozdrawiam wszystkich witających
I witający nie są dłużni :P ;D
Witaj :)
-
Witam na forum.
To jest Kolego polskie forum wiec o jezyk ojczysty prosimy ;-)
To taki żarcik kolegi, byle byś nie pisał w java, możemy nic nie zrozumieć :)
-
Panowie,
czy chodzi wam o "Project Management"?
8)
Nie bo to akurat jedyne co zrozumialem ;-)
Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Uffff......
Bo myślałem, że ze słownikiem i książką będę musiał siedzieć przy pisaniu postów.... yyyy wpisów ;D
Z Javą nigdy nie było mi po drodze.
def odpowiedzieli = 'Zarcik'
def reakcja(odpowiedz):
if odpowiedz == 'Zarcik':
print 'Ufff....'
else:
print ':('
reakcja(odpowiedzieli)
-
Fakt nie po drodze, kolega def nie brał udziału w tym wątku :-D