Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: darkowski w 28 Października 2015, 23:25:38 czas Polski

Tytuł: Uszanowanie.
Wiadomość wysłana przez: darkowski w 28 Października 2015, 23:25:38 czas Polski
Witam serdecznie szanowne grono.

Mam na imię Darek i zawodowo zajmuje się dłubaniem w świecie 0 i 1. Stolarstwem zainteresowałem się jakiś rok temu gdy natrafiłem na kanał    Matthias-a Wandel-a. W żółwim tempie kompletuje podstawowe narzędzia. Właśnie stałem się szczęśliwym(?) posiadaczem Bosch-a PTS 10. Mam także frezarkę górno- wrzecionową którą zamontowałem pod blatem i dorobiłem prowizoryczną windę. Zrobiłem sobie także szlifierkę czołową z silnika od pralki i płyty meblowej.
Forum odwiedzałem już nie raz i wiem, że można tutaj uzyskać bardzo wartościowe informacje.
Z racji początków przygody z drewnem, pewnie nie będę zbyt pomocny, ale w miarę nabierania doświadczenia chętnie podzielę się moją wiedzą.

Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do swojego grona.

Pozdrawiam,
Darek
Tytuł: Odp: Uszanowanie.
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 28 Października 2015, 23:36:31 czas Polski
Witam i bezczelnie powiem za wszystkich - czuj się przyjęty ;D

Pierwszy!
Tytuł: Odp: Uszanowanie.
Wiadomość wysłana przez: darkowski w 28 Października 2015, 23:40:36 czas Polski
Dzięęęęki !!!!!
Tytuł: Odp: Uszanowanie.
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 29 Października 2015, 00:02:55 czas Polski
A mnie miło powitać :)
Tytuł: Odp: Uszanowanie.
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 29 Października 2015, 00:13:59 czas Polski
Witaj i powodzenia :)
Tytuł: Odp: Uszanowanie.
Wiadomość wysłana przez: arkadiuszokon w 29 Października 2015, 02:56:23 czas Polski
Czesc, rzeczywiście IT rodzi coraz to więcej stolarzy. Teraz przedstawiając sie można śmiało pisać w czym sie programuje - ze szczegółami  8) Powodzenia!
Tytuł: Odp: Uszanowanie.
Wiadomość wysłana przez: kozio w 29 Października 2015, 06:58:37 czas Polski
O proszę następny informatyk musi odreagować stres w pracy ;D
Witam i baw się dobrze...
Pochwal się tą windą i szlifierką.
pozdrawiam
Tytuł: Odp: Uszanowanie.
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 29 Października 2015, 07:52:06 czas Polski
Witaj

wysłane przy użyciu tapatalk

Tytuł: Odp: Uszanowanie.
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 29 Października 2015, 09:32:44 czas Polski
Witaj. Tacy jak Ty przywracaja mi wiare w facetow XXI wieku. IT kojarzylo mi sie zawsze z takimi pipeczkami co to do szpitala musi bo drzazgunia sie wbila ale Ty prostujesz moj swiatopoglad ;-)
Oczywiscie bez urazy ale takich ludzi w zyciu spotykalem, ze wyrobila mi sie opinia jaka widac i nie tyczy sie to tylko IT.
Pozdrawiam serdecznie

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Uszanowanie.
Wiadomość wysłana przez: kerry w 29 Października 2015, 09:52:44 czas Polski
IT kojarzylo mi sie zawsze z takimi pipeczkami co to do szpitala musi bo drzazgunia sie wbila

No to sobie nagrabiłeś... :o
(http://obrazki.ulub.pl/WSo/ba6b9614de4f6d4acfa862a8/informatyk-memytutajpl.jpg)


 ;D ;D ;D ;D
Tytuł: Odp: Uszanowanie.
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 29 Października 2015, 10:10:02 czas Polski
Typowy seryjny morderca malych dziewczynek ;-)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Uszanowanie.
Wiadomość wysłana przez: darkowski w 29 Października 2015, 10:25:35 czas Polski
Dzięki za ciepłe przyjęcie.
Cytuj
O proszę następny informatyk musi odreagować stres w pracy
Trafiłeś w sedno!

Cytuj
No to sobie nagrabiłeś...
Skąd masz moje zdjęcie  ;D

Cytuj
Pochwal się tą windą i szlifierką.
Niestety te projekty to mocna prowizorka. Z racji braku narzędzi i umiejętności nie ma się czym chwalić. Jak tylko je doprowadzę do stanu nadającego się do prezentacji to na pewno się pochwalę.

Cytuj
Teraz przedstawiając sie można śmiało pisać w czym sie programuje - ze szczegółami
W tym co czuje się dobrze:
Ogólnie wszystkiego po trochę.

Teraz siedzę bardziej w temacie Project Management
Tytuł: Odp: Uszanowanie.
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 29 Października 2015, 15:38:52 czas Polski
To jest Kolego polskie forum wiec o jezyk ojczysty prosimy ;-)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Uszanowanie.
Wiadomość wysłana przez: Wojtek Ś w 29 Października 2015, 19:19:03 czas Polski
Witam i ja :)
Tytuł: Odp: Uszanowanie.
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 29 Października 2015, 22:52:26 czas Polski
No to i ja powitam.

SpecPiotr ma rację.
Tytuł: Odp: Uszanowanie.
Wiadomość wysłana przez: darkowski w 29 Października 2015, 23:12:37 czas Polski
Panowie,
czy chodzi wam o "Project Management"?
Jeżeli tak to bardzo przepraszam. Nie wiedziałem, że obowiązuje tu taki puryzm językowy.  :P
Jeżeli jednak chodzi o jakieś moje błędy językowe których się nie dopatrzyłem to niestety z "polaka" byłem mocno słaby.
Będę mocno się starał nie wtrącać obcych słówek do postów. Może to skrzywienie zawodowe.
Pozdrawiam wszystkich witających  8)
Tytuł: Odp: Uszanowanie.
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 29 Października 2015, 23:57:53 czas Polski
Pozdrawiam wszystkich witających 
I witający nie są dłużni :P ;D
Witaj :)
Tytuł: Odp: Uszanowanie.
Wiadomość wysłana przez: sebacmielow w 30 Października 2015, 06:04:49 czas Polski
Witam na forum.
To jest Kolego polskie forum wiec o jezyk ojczysty prosimy ;-)
To taki żarcik kolegi, byle byś nie pisał w java, możemy nic nie zrozumieć :)
Tytuł: Odp: Uszanowanie.
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 30 Października 2015, 06:47:20 czas Polski


Panowie,
czy chodzi wam o "Project Management"?
8)


Nie bo to akurat jedyne co zrozumialem ;-)

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Uszanowanie.
Wiadomość wysłana przez: darkowski w 30 Października 2015, 10:01:37 czas Polski
Uffff......
Bo myślałem, że ze słownikiem i książką będę musiał siedzieć przy pisaniu postów.... yyyy wpisów  ;D
Z Javą nigdy nie było mi po drodze.

def odpowiedzieli = 'Zarcik'

def reakcja(odpowiedz):
    if odpowiedz == 'Zarcik':
        print 'Ufff....'
    else:
        print ':('

reakcja(odpowiedzieli)
Tytuł: Odp: Uszanowanie.
Wiadomość wysłana przez: sebacmielow w 30 Października 2015, 11:22:11 czas Polski
Fakt nie po drodze, kolega def nie brał udziału w tym wątku :-D