Forum stolarskie Domidrewno.pl
Narzędzia ręczne => Inne => Wątek zaczęty przez: jara w 30 Października 2015, 09:26:06 czas Polski
-
Zastanawiam się nad kupnem tego przyrządu plus świder 10 (ma krótki prowadnik który można przedłużyć małym wiertłem lub od razu wkręcić wkręt zwykły z podkładką). Plusy to cena i standartowe otwory 6-9-10 do których można dokupić standartowe kołki-zaślepki(oczywiście chodzi o 6 i 10) bo jak wiecie kreg ma 9,5mm. Co o tym myślicie?
http://allegro.pl/przyrzad-do-polaczen-szablon-868549-i5463558181.html