Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: slawekk w 31 Października 2015, 21:57:27 czas Polski
-
Cześć!
Mam na imię Sławek. Aktualnie z Warszawy. W zasadzie informatyk ale wiertarkę od piły potrafię odróżnić. W wolnych chwilach próbuje coś zrobić z drewna nie tylko.
-
Witamy :) Powodzenia
-
Witam ;D
A dużo masz tych wolnych chwil? Z której części Wawy jesteś?
-
Z Wilanowa a dokładniej Zawady/Kępa Zawadowska.
Wolnych chwil mam trochę co dzień ale przyznam się że nie zawsze dość sił na zabranie się za poważniejsze prace. Kilka deseczek wstępnie polakierowanych leży w piwnicy i czeka na finalną warstwę lakieru od tygodnia :)
-
he he ;D
Czasem jedną pierdołę robi się tygodniami...
Mieszkałem kiedyś w Konstancinie więc niedaleko, a kumpel ma kebab na zajezdni w Wilanowie.
-
Witaj
wysłane przy użyciu tapatalk
-
Witaj. Rozróżniasz już drewno od drzewa, dasz radę. Powodzenia :)
-
Witam kolegę po fachu. ;)