Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: slawekk w 31 Października 2015, 21:57:27 czas Polski

Tytuł: Witam wszystkich!
Wiadomość wysłana przez: slawekk w 31 Października 2015, 21:57:27 czas Polski
Cześć!

Mam na imię Sławek. Aktualnie z Warszawy. W zasadzie informatyk ale wiertarkę od piły potrafię odróżnić. W wolnych chwilach próbuje coś zrobić z drewna nie tylko.
Tytuł: Odp: Witam wszystkich!
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 31 Października 2015, 21:58:47 czas Polski
Witamy  :) Powodzenia
Tytuł: Odp: Witam wszystkich!
Wiadomość wysłana przez: kozio w 31 Października 2015, 21:59:15 czas Polski

Witam ;D

A dużo masz tych wolnych chwil? Z której części Wawy jesteś?
Tytuł: Odp: Witam wszystkich!
Wiadomość wysłana przez: slawekk w 31 Października 2015, 22:03:53 czas Polski
Z Wilanowa a dokładniej Zawady/Kępa Zawadowska.
Wolnych chwil mam trochę co dzień ale przyznam się że nie zawsze dość sił na zabranie się za poważniejsze prace. Kilka deseczek wstępnie polakierowanych leży w piwnicy i czeka na finalną warstwę lakieru od tygodnia :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich!
Wiadomość wysłana przez: kozio w 31 Października 2015, 22:09:08 czas Polski
he he ;D
Czasem jedną pierdołę robi się tygodniami...
Mieszkałem kiedyś w Konstancinie więc niedaleko, a kumpel ma kebab na zajezdni w Wilanowie.
Tytuł: Odp: Witam wszystkich!
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 01 Listopada 2015, 08:46:03 czas Polski
Witaj

wysłane przy użyciu tapatalk

Tytuł: Odp: Witam wszystkich!
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 01 Listopada 2015, 09:12:18 czas Polski
Witaj. Rozróżniasz już drewno od drzewa, dasz radę. Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich!
Wiadomość wysłana przez: darkowski w 01 Listopada 2015, 11:29:55 czas Polski
Witam kolegę po fachu.  ;)