Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Dreluks w 31 Sierpnia 2013, 07:41:49 czas Polski

Tytuł: Świerzak :)
Wiadomość wysłana przez: Dreluks w 31 Sierpnia 2013, 07:41:49 czas Polski
Witam wszystkich forumowiczów,

Nazywam się Łukasz - Dreluks. Mam dopiero 24 lata i pochodzę z małej miejscowości w woj. Dolnośląskim. Moja przygoda z drewnem zaczęła się od małego "Brzdąca" kiedy to ledwo trzymając młotek w ręce usiłowałem za wszelką cenę wbić duże gwoździe  ;D ;D Drewno to moja pasja, hobby i źródło utrzymania. Jestem 3 pokoleniem, które kocha drewno. Z wykształcenia jestem informatykiem ale mimo wszystko swoje życie wiąże ze stolarstwem. Swoje doświadczenie nabieram przez nauki taty i swoje ;) ;) Postaram się pomóc na forum jak i wysłucham wielu rad i opinii kolegów z większym doświadczeniem. Na forum znalazłem się przez portal DiD a do Niego trafiłem przez rozmowy z Jarkiem na forum Manty.


pozdrawiam serdecznie,
Łukasz - Dreluks.
Tytuł: Odp: Świerzak :)
Wiadomość wysłana przez: studio tata w 31 Sierpnia 2013, 08:11:12 czas Polski
witaj
cieszymy sie z nowego forumowicza
masz juz warsztat ?
Tytuł: Odp: Świerzak :)
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 31 Sierpnia 2013, 09:23:50 czas Polski
Witaj. Czytałem Twoje komentarze pod filmami Jarka. Cieszę się że w końcu ujawniłeś się na forum :)
Tytuł: Odp: Świerzak :)
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 31 Sierpnia 2013, 10:16:46 czas Polski
Witamy kolejnego informatyka wśród stolarzy. Czekamy na prezentację prac. Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Świerzak :)
Wiadomość wysłana przez: Morświn w 31 Sierpnia 2013, 10:39:50 czas Polski
Witam serdecznie :D.Nie ma to jak mieć się od kogo nauczyć fachu (tata).
Tytuł: Odp: Świerzak :)
Wiadomość wysłana przez: Dreluks w 31 Sierpnia 2013, 14:42:35 czas Polski
witaj
cieszymy sie z nowego forumowicza
masz juz warsztat ?
Tak posiadamy warsztat mniej więcej podobnych wymiarów jak u Jarka plus taka "maszynownia" czyli podobne gabarytowo pomieszczenie do obróbki wstępnej. Nie chwaląc się to posiadamy cały park maszynowy niezbędny do każdej pracy stolarskiej począwszy od traka po ukośnice, prasę itd. Jest tego zbyt dużo by się rozpisywać. Maszyn i elektronarzędzi wciąż przybywa. W tym lub następnym roku mamy zamiar postawić konkretną hale produkcyjną.
Tytuł: Odp: Świerzak :)
Wiadomość wysłana przez: Dreluks w 31 Sierpnia 2013, 14:43:57 czas Polski
Witam serdecznie :D.Nie ma to jak mieć się od kogo nauczyć fachu (tata).
Tego samego zdania jestem. Bywa, że się dostanie zrypy ale lepiej od ojca niż klienta ;P
Tytuł: Odp: Świerzak :)
Wiadomość wysłana przez: tomekz w 31 Sierpnia 2013, 21:24:35 czas Polski
Witaj !  dobrze że jesteś :D
Tytuł: Odp: Świerzak :)
Wiadomość wysłana przez: Lidka w 25 Września 2013, 22:23:44 czas Polski
Witam :)