Forum stolarskie Domidrewno.pl
Narzędzia ręczne => Inne => Wątek zaczęty przez: prezio w 11 Listopada 2015, 19:38:02 czas Polski
-
Mam pytankoCzy mial ktos z was do czynienia z katomierzem DXL360 / DXL360S?
Jakies opinie?
Czy warto przeplacic wiecej czy jednak sobie kupic taki prosty za stowke?
Musze jakis kupic ba juz zaczyna byc troche potrzebny;)
http://www.ebay.co.uk/itm/DXL360-Digital-Protractor-Inclinometer-Level-Box-Strong-Magnet-All-Sides-w-LCD-/301136542154?hash=item461d22f9ca:g:pPoAAOxyiBpSHsz-
http://www.ebay.co.uk/itm/DXL360S-GYRO-GRAVITY-2-in-1-Digital-Protractor-Inclinometer-Level-Box-0-01-L-/252075161565?hash=item3ab0d9b7dd:g:9rIAAOSwd0BV4~8g
-
Ja używam takiego prostego limita - 17425-0050 LIMIT
http://www.elektro-met.pl/pl/p/Poziomnica-cyfrowa-z-magnetyczna-podstawa-zakres-pomiarowy-4x0-90-17425-0050-LIMIT-/3425
jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń.
-
Wlasnie mysle czty warta skorka za wyprawke - bo t co podalem mierza katy w 2 plaszczyznach X i Y - pytanie na ile to sie przydaje
-
ja mam to samo tylko w opakowaniu cmt, niekiedy przydatna sprawa, jak masz jakiś wymiar szcególnie sfatygowany to pomoże doprowadzi.c do pożądku
-
Mam ten limita, niebieski, sprawdza się poprawnie.