Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: marcmarc w 11 Listopada 2015, 22:35:49 czas Polski
-
Witam wszystkich, mam zamiar zostać ......,......,....., i wolnej chwili amatorem stolarzem również bo na razie się zajmuję inną profesją bardziej handlową , na razie poczyniłem kilka małch projektów ale sprawa nabiera obrotu ponieważ moje plany co ja nie zrobię to bez mała zahaczają wiek emerytalny ( obecnie na karku 37 lat ). Aktualnie jestem na etapie wolnego zbrojenia warsztatu. O czym zaraz w kolejnym poście ;D
-
Witam. Gdzie mieszkasz co robisz?
wysłane przy użyciu tapatalk
-
......,......,.....,
Ciekawy zawód. Dobrze płacą?
A tak na poważnie witam kolegę :)
-
zajmuję się głównie sprzedażą aluminiowych systemów budowlanych (jestem przedstawicielem jednego z producentów) , mieszkam w Busku Zdroju , Witam jeszcze raz
-
Witam
-
Witam, witam...
-
co to "aluminiowe systemy budowlane" ? brzmi jak rynny :) -
witam krajana ze świętokrzyskiego :D
-
......,......,.....,
Pewnie szyfruje morsem ;D
Witam na forum
-
albo konstrukcje elewacji