Forum stolarskie Domidrewno.pl
Narzędzia ręczne => Inne => Wątek zaczęty przez: arkadiuszokon w 12 Listopada 2015, 11:21:13 czas Polski
-
Witam,
od jakiegoś czasu na allegro są dostępne ściski "kute" firmy REX, wyglądają dość porządnie.
http://allegro.pl/scisk-stolarski-kuty-rex-900-x-80-mm-dlugi-i5729933946.html
Wiadomo, że chińszczyzna, ale chwilowo nie stać mnie na besseya.
Miał ktoś do czynienia z tymi ściskami? Warte swojej niewygórowanej ceny?
-
mam polecam :)
-
Bardzo podobne robi YATO ale cenowo chyba są trochę droższe
-
Ja poszukuję dźwigniowy czy też szybkozaciskowy ale to spora kasa, moze macie namiar na jakieś tańsze?
http://domiwarsztat.pl/narzedzia_i_osprzet_warsztatowy/narzedzia_reczne/imadla_sciski_stolarskie/scisk_stolarski_szybkozaciskowy_120x500mm_-_s-76150_perfect_stalco.html
-
Ciut taniej
http://www.itechnika.pl/pl/sciski/4873-szybkozaciskowy-scisk-stolarski-stalco-perfect-.html
trochę inny
http://folnet.pl/towar/scisk-dzwigniowy-szybkomocujacy-lekki-kliklamp-kli#5
-
Trochę krótszy ale i tańszy.Niestety nie mam i nie mogę polecić,ale to jest sieciówka i zawsze można oddać ;)
http://www.jula.pl/catalog/narzedzia-i-maszyny/narzedzia-reczne/narzedzia-mocujace/sciski-pistoletowe/scisk-pistoletowy-153032/