Forum stolarskie Domidrewno.pl
Maszyny stolarskie => Odciąg => Wątek zaczęty przez: jimminen w 05 Grudnia 2015, 18:34:34 czas Polski
-
Mam pytanie o uziemienie rur odciągowych, można je wpiąć do GSW, w moim przypadku połączonej z uziomem fundamentowym?
-
tak, jeśli jest uziemione to oczywiście.. masz jakiś duży warsztat że masz szynę wyrównawczą?
-
nie… w garażu mam… który tymczasowo będzie warsztatem. Jak lałem fundamenty to zrobiłem uziom fundamentowy, a bednarka właśnie mi w garażu wychodzi… ściany fundamentowe to też żelbet. Poczytałem trochę mądrych i kupiłem zwój bednarki powyginałem, potem do szalunku ław, poskręcałem ze zbrojeniem i zalałem...
-
i to się chwali brawo
-
Tu Marius w miarę poprawnie wykonał uziemienie instalacji odciągowej z rur PCV: