Forum stolarskie Domidrewno.pl

Maszyny stolarskie => Odciąg => Wątek zaczęty przez: jimminen w 05 Grudnia 2015, 18:34:34 czas Polski

Tytuł: Uziemienie rur odciągu
Wiadomość wysłana przez: jimminen w 05 Grudnia 2015, 18:34:34 czas Polski
Mam pytanie o uziemienie rur odciągowych, można je wpiąć do GSW, w moim przypadku połączonej z uziomem fundamentowym?
Tytuł: Odp: Uziemienie rur odciągu
Wiadomość wysłana przez: arturs w 06 Grudnia 2015, 09:53:42 czas Polski
tak, jeśli jest uziemione to oczywiście.. masz jakiś duży warsztat że masz szynę wyrównawczą?
Tytuł: Odp: Uziemienie rur odciągu
Wiadomość wysłana przez: jimminen w 06 Grudnia 2015, 12:12:04 czas Polski
nie… w garażu mam… który tymczasowo będzie warsztatem. Jak lałem fundamenty to zrobiłem uziom fundamentowy, a bednarka właśnie mi w garażu wychodzi… ściany fundamentowe to też żelbet. Poczytałem trochę mądrych i kupiłem zwój bednarki powyginałem, potem do szalunku ław, poskręcałem ze zbrojeniem i zalałem...
Tytuł: Odp: Uziemienie rur odciągu
Wiadomość wysłana przez: noprofi_semi w 22 Grudnia 2015, 12:56:38 czas Polski
i to się chwali brawo
Tytuł: Odp: Uziemienie rur odciągu
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 10 Kwietnia 2016, 11:18:22 czas Polski
Tu Marius w miarę poprawnie wykonał uziemienie instalacji odciągowej z rur PCV: