Forum stolarskie Domidrewno.pl
Elektronarzędzia => Frezarki => Wątek zaczęty przez: Roobertt w 05 Grudnia 2015, 19:59:18 czas Polski
-
Witam
Czy warto za 288 zl kupic frezarke macallister 1500w ?
Jakie macie opinie o tym sprzecie ?
-
Jeśli nie potrzebujesz na już to poczekaj na lidlową. Używam jej na codzień w pracy. tania i super odciąg.
-
Mam od prawie czterech lat i powiem jedno, warto.
Mam również tą z Lidla i nawet nie ma co porównywać z Macallisterem.
-
A czy ta cena jest dobra ?
-
Jak kupowałem kosztowała 298zł.
ale widziałem w Castoramie w tym roku cenę coś około 450zł i nie wiem skąd ta cena 288? może jakaś wyprzedaż