Forum stolarskie Domidrewno.pl

Elektronarzędzia => Frezarki => Wątek zaczęty przez: Roobertt w 05 Grudnia 2015, 19:59:18 czas Polski

Tytuł: frezarka z castoramy
Wiadomość wysłana przez: Roobertt w 05 Grudnia 2015, 19:59:18 czas Polski
Witam
Czy warto za 288 zl kupic  frezarke macallister 1500w ?
Jakie macie opinie o tym sprzecie ?
Tytuł: Odp: frezarka z castoramy
Wiadomość wysłana przez: Pragmatyczny Przemek w 05 Grudnia 2015, 20:44:51 czas Polski
Jeśli nie potrzebujesz na już to poczekaj na lidlową. Używam jej na codzień w pracy. tania i super odciąg.
Tytuł: Odp: frezarka z castoramy
Wiadomość wysłana przez: Waldi w 05 Grudnia 2015, 21:49:36 czas Polski
Mam od prawie czterech lat i powiem jedno, warto.
Mam również tą z Lidla  i nawet nie ma co porównywać z Macallisterem.
Tytuł: Odp: frezarka z castoramy
Wiadomość wysłana przez: Roobertt w 05 Grudnia 2015, 22:43:33 czas Polski
A czy ta cena jest dobra ?
Tytuł: Odp: frezarka z castoramy
Wiadomość wysłana przez: Waldi w 06 Grudnia 2015, 08:23:41 czas Polski
Jak kupowałem kosztowała 298zł.
 ale widziałem w Castoramie  w tym roku cenę coś około 450zł i nie wiem skąd ta cena 288? może jakaś wyprzedaż