Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Orzeszek w 06 Grudnia 2015, 18:19:45 czas Polski
-
Witam na imię mam Paweł mieszkam w okolicach Olsztyna, mam 30 lat. Za "rok-dwa" mam zamiar postawić swoją stolarnie od podstaw i wyposazyć ją w urzadzenia,maszyny, narzedzia z przeznaczeniem: Schody gięte, podłogi drewniane, meble na wymiar i free style, jakies meble ogrodowe, domki-wiaty-altany...
Jeszcze raz milo mi wszystkich powitać, Pozdrawiam
-
Czyli generalnie chcesz zajac sir wszystkim. Witaj na forum
Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
Witam
plany zacne, powodzenia
-
Witam.
Trzymam kciuki :)
-
Witam. Plany masz ambitne, wypada życzyć wytrwałości i powodzenia :)
-
Spełnienia planów!
-
Witam