Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Orzeszek w 06 Grudnia 2015, 18:19:45 czas Polski

Tytuł: Siemanko Wszystkim...
Wiadomość wysłana przez: Orzeszek w 06 Grudnia 2015, 18:19:45 czas Polski
Witam na imię mam Paweł mieszkam w okolicach Olsztyna, mam 30 lat. Za "rok-dwa" mam zamiar postawić swoją stolarnie od podstaw i wyposazyć ją w urzadzenia,maszyny, narzedzia z przeznaczeniem:  Schody gięte, podłogi drewniane, meble na wymiar i free style, jakies meble ogrodowe, domki-wiaty-altany...


Jeszcze raz milo mi wszystkich powitać, Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Siemanko Wszystkim...
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 06 Grudnia 2015, 18:29:42 czas Polski
Czyli generalnie chcesz zajac sir wszystkim. Witaj na forum

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Siemanko Wszystkim...
Wiadomość wysłana przez: kozio w 06 Grudnia 2015, 18:55:33 czas Polski
Witam
 plany zacne, powodzenia
Tytuł: Odp: Siemanko Wszystkim...
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 06 Grudnia 2015, 21:22:09 czas Polski
Witam.
Trzymam kciuki :)
Tytuł: Odp: Siemanko Wszystkim...
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 06 Grudnia 2015, 21:26:19 czas Polski
Witam. Plany masz ambitne, wypada życzyć wytrwałości i powodzenia :)
Tytuł: Odp: Siemanko Wszystkim...
Wiadomość wysłana przez: morosoph w 06 Grudnia 2015, 21:40:38 czas Polski
Spełnienia planów!
Tytuł: Odp: Siemanko Wszystkim...
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 06 Grudnia 2015, 23:01:44 czas Polski
Witam