Forum stolarskie Domidrewno.pl
Maszyny stolarskie => Tokarki => Wątek zaczęty przez: prezio w 10 Grudnia 2015, 13:34:41 czas Polski
Tytuł:
Kola pasowe ze sklejki
Wiadomość wysłana przez:
prezio
w
10 Grudnia 2015, 13:34:41 czas Polski
[ Invalid YouTube link ]step+pulley+wood
Tytuł:
Odp: Kola pasowe ze sklejki
Wiadomość wysłana przez:
tomekz
w
10 Grudnia 2015, 14:20:30 czas Polski
Dzięki , przyda się do reanimacji zabytkowej tokarni :)