Forum stolarskie Domidrewno.pl

Maszyny stolarskie => Tokarki => Wątek zaczęty przez: prezio w 10 Grudnia 2015, 13:34:41 czas Polski

Tytuł: Kola pasowe ze sklejki
Wiadomość wysłana przez: prezio w 10 Grudnia 2015, 13:34:41 czas Polski






[ Invalid YouTube link ]step+pulley+wood
Tytuł: Odp: Kola pasowe ze sklejki
Wiadomość wysłana przez: tomekz w 10 Grudnia 2015, 14:20:30 czas Polski
Dzięki , przyda się do reanimacji zabytkowej tokarni :)