Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Korebe w 16 Grudnia 2015, 22:53:08 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: Korebe w 16 Grudnia 2015, 22:53:08 czas Polski
Witam, nazywam się Kornel, jestem z Częstochowy, amatorsko próbuję ogarnąć temat obróbki i wykańczania drewna egzotycznego.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 16 Grudnia 2015, 22:53:53 czas Polski
Witam,

Jak to nikt tu nie zajrzy?
Skąd bierzesz drewno? Jakie gatunki?

Pierwszy ;D
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Korebe w 16 Grudnia 2015, 23:03:41 czas Polski
hah, drewno biorę na razie ze znanego serwisu aukcyjnego, niestety nie znalazłem innego źródła . Jatoba. cocobolo, louro preto czy już mniej egzotyczny czarny dąb. Wcześniej kombinowałem coś z drewnem stabilizowanym, ale na razie zbyt droga zabawa/przy stabilizacji "nie czeczotów" bez koloryzacji nie widać dużej różnicy dla laika.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 16 Grudnia 2015, 23:06:56 czas Polski
Jatoba. cocobolo, louro preto
Brzmi to jak zagraniczne marki odzieżowe...
Albo perfumy.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 16 Grudnia 2015, 23:09:52 czas Polski
Witam  :)
A na co dzień co porabiasz ???
Pozdrawiam ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Korebe w 16 Grudnia 2015, 23:14:01 czas Polski
Skończyłem studia na AGH, aktualnie dłubę w drewnie/przygotowuję się do założenia działalności :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 16 Grudnia 2015, 23:35:08 czas Polski
Witam kolejnego drewnoholika z Częstochowy.
Powodzenia w rozkręcaniu własnej działalności.
Egzotyki są super :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Przemcio w 17 Grudnia 2015, 08:24:25 czas Polski
Witam :)

I powodzenia życzę :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: morosoph w 17 Grudnia 2015, 10:40:04 czas Polski
Fajnie zaczynasz :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 17 Grudnia 2015, 10:47:19 czas Polski
Witam  :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Sylwek w 17 Grudnia 2015, 12:06:09 czas Polski
Witam i ja :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: marek20 w 17 Grudnia 2015, 16:26:05 czas Polski
witam :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 18 Grudnia 2015, 01:45:36 czas Polski
Witam