Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Korebe w 16 Grudnia 2015, 22:53:08 czas Polski
-
Witam, nazywam się Kornel, jestem z Częstochowy, amatorsko próbuję ogarnąć temat obróbki i wykańczania drewna egzotycznego.
-
Witam,
Jak to nikt tu nie zajrzy?
Skąd bierzesz drewno? Jakie gatunki?
Pierwszy ;D
-
hah, drewno biorę na razie ze znanego serwisu aukcyjnego, niestety nie znalazłem innego źródła . Jatoba. cocobolo, louro preto czy już mniej egzotyczny czarny dąb. Wcześniej kombinowałem coś z drewnem stabilizowanym, ale na razie zbyt droga zabawa/przy stabilizacji "nie czeczotów" bez koloryzacji nie widać dużej różnicy dla laika.
-
Jatoba. cocobolo, louro preto
Brzmi to jak zagraniczne marki odzieżowe...
Albo perfumy.
-
Witam :)
A na co dzień co porabiasz ???
Pozdrawiam ;)
-
Skończyłem studia na AGH, aktualnie dłubę w drewnie/przygotowuję się do założenia działalności :)
-
Witam kolejnego drewnoholika z Częstochowy.
Powodzenia w rozkręcaniu własnej działalności.
Egzotyki są super :)
-
Witam :)
I powodzenia życzę :)
-
Fajnie zaczynasz :)
-
Witam :)
-
Witam i ja :)
-
witam :)
-
Witam