Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: escomeno w 17 Grudnia 2015, 08:29:05 czas Polski
-
Witam. Mam na imię Tomek, jestem z Krakowa. Jestem majstrem w firmie budowlanej.
-
Witam jako pierwszy :)
-
Witam jako drugi ;)
-
Witam jako trzeci.
Krótko i zwięźle. ;
-
Na podium sie mie znalazlem ale rowniez witam. Spocznij
Wysłane z mojego FreeTAB 1001 przy użyciu Tapatalka
-
Witam :)
jako... eee ja to trzech tyko liczę :P
zwięźle krótko-sama esencja :)
Pozdrawiam ;)
-
Witam :)
-
Witam :)
-
Witaj :)
-
witam
-
Witaj :)
Melduje, ze Sylwek sie wylamal.
Wysłane z mojego FreeTAB 1001 przy użyciu Tapatalka
-
Witam.
Jak wszyscy to ja też (a co mi tam) :)
-
Witam
-
witam krajana ;D
-
piotrs - zapamiętam :)
-
Jakieś ruchy szowinistyczne dostrzegam ;D ;D ;D. Sąsiedzki Tarnów pozdrawia!