Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: escomeno w 17 Grudnia 2015, 08:29:05 czas Polski

Tytuł: Cześć
Wiadomość wysłana przez: escomeno w 17 Grudnia 2015, 08:29:05 czas Polski
Witam. Mam na imię Tomek, jestem z Krakowa. Jestem majstrem w firmie budowlanej.
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: ROBERT w 17 Grudnia 2015, 08:30:03 czas Polski
Witam jako pierwszy :)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: Przemcio w 17 Grudnia 2015, 08:32:22 czas Polski
Witam jako drugi ;)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: kozio w 17 Grudnia 2015, 08:39:06 czas Polski
Witam jako trzeci.

Krótko i zwięźle. ;
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 17 Grudnia 2015, 09:31:56 czas Polski
Na podium sie mie znalazlem ale rowniez witam. Spocznij

Wysłane z mojego FreeTAB 1001 przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 17 Grudnia 2015, 09:58:52 czas Polski
Witam :)
jako... eee ja to trzech tyko liczę :P
zwięźle krótko-sama esencja :)
Pozdrawiam ;)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: morosoph w 17 Grudnia 2015, 10:37:35 czas Polski
Witam  :)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 17 Grudnia 2015, 10:46:27 czas Polski
Witam  :)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: Sylwek w 17 Grudnia 2015, 14:48:15 czas Polski
Witaj :)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: marek20 w 17 Grudnia 2015, 16:25:17 czas Polski
witam
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 17 Grudnia 2015, 20:35:46 czas Polski
Witaj :)
Melduje, ze Sylwek sie wylamal.

Wysłane z mojego FreeTAB 1001 przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 17 Grudnia 2015, 22:51:47 czas Polski
Witam.
Jak wszyscy to ja też (a co mi tam) :)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 18 Grudnia 2015, 01:44:37 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: piotrs w 18 Grudnia 2015, 07:13:00 czas Polski
witam krajana  ;D
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: escomeno w 18 Grudnia 2015, 13:39:00 czas Polski
piotrs - zapamiętam :)
Tytuł: Odp: Cześć
Wiadomość wysłana przez: morosoph w 18 Grudnia 2015, 16:28:42 czas Polski
Jakieś ruchy szowinistyczne dostrzegam ;D ;D ;D. Sąsiedzki Tarnów pozdrawia!