Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Nol w 18 Grudnia 2015, 10:00:46 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: Nol w 18 Grudnia 2015, 10:00:46 czas Polski
Zgodnie  z  obowiązującym zwyczajem chciałbym się przedstawić. Zajmuję się tematami okołostolarskimi hobbystycznie. Zacząłem parę lat temu od prac z płytami laminowanymi, składaniem szafek, mniejszych komód itp. Jakiś czas temu zainteresowałem się fornirowaniem i praca z litym drewnem. Tutaj również zaczynam od mniejszych projektów - szafka do wnęki, fornirowana oprawa halogenowa... Liczę,  że uda mi się zebrać tu kilka cennych porad. Mieszkam na południowym Śląsku.

Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: ROBERT w 18 Grudnia 2015, 10:03:49 czas Polski
Witam w naszym gronie  :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 18 Grudnia 2015, 10:12:00 czas Polski
Witam
Mamy nawet w Grójcu coś takiego jak,
N.O.L. - nocna opieka lekarska... ;)
Witamy w naszym gronie i bądź wyrozumiały.
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 18 Grudnia 2015, 10:20:23 czas Polski
Witamy  :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Przemcio w 18 Grudnia 2015, 12:30:41 czas Polski
Ja tez witam :)

Lubie fornirowane tematy :)

Wrzucaj swoje twory na forum -- koniecznie z dużą ilością fotek :) 
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 18 Grudnia 2015, 14:03:52 czas Polski
witam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 18 Grudnia 2015, 14:05:58 czas Polski
Witaj. Wiedzy, pomocy i inspiracji Ci tutaj nie zabraknie. Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: morosoph w 18 Grudnia 2015, 16:23:16 czas Polski
Cześć i czołem :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 18 Grudnia 2015, 17:35:46 czas Polski
Witam kolegę :)

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Klo w 18 Grudnia 2015, 18:43:49 czas Polski
Witaj. :)

Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: marek20 w 18 Grudnia 2015, 19:07:35 czas Polski
witam :)