Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Nol w 18 Grudnia 2015, 10:00:46 czas Polski
-
Zgodnie z obowiązującym zwyczajem chciałbym się przedstawić. Zajmuję się tematami okołostolarskimi hobbystycznie. Zacząłem parę lat temu od prac z płytami laminowanymi, składaniem szafek, mniejszych komód itp. Jakiś czas temu zainteresowałem się fornirowaniem i praca z litym drewnem. Tutaj również zaczynam od mniejszych projektów - szafka do wnęki, fornirowana oprawa halogenowa... Liczę, że uda mi się zebrać tu kilka cennych porad. Mieszkam na południowym Śląsku.
Pozdrawiam
-
Witam w naszym gronie :)
-
Witam
Mamy nawet w Grójcu coś takiego jak,
N.O.L. - nocna opieka lekarska... ;)
Witamy w naszym gronie i bądź wyrozumiały.
Pozdrawiam
-
Witamy :)
-
Ja tez witam :)
Lubie fornirowane tematy :)
Wrzucaj swoje twory na forum -- koniecznie z dużą ilością fotek :)
-
witam
-
Witaj. Wiedzy, pomocy i inspiracji Ci tutaj nie zabraknie. Powodzenia :)
-
Cześć i czołem :)
-
Witam kolegę :)
Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
-
Witaj. :)
-
witam :)