Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Sebaskas w 15 Kwietnia 2013, 19:08:20 czas Polski

Tytuł: Witam.
Wiadomość wysłana przez: Sebaskas w 15 Kwietnia 2013, 19:08:20 czas Polski
Witam.
Mam na imię Sebastian. Mieszkam w Hajnówce, stolarstwem zaraziłem się już jako młody chłopiec. Mój dziadek , wujek i ojciec mieli zakłady stolarskie więc i na mnie przeszło, w tej chwili nie pracuję w stolarstwie, ale lubię robić do domu coś ciekawego z drewna.DiD to moja druga główna zakładka po Biblii.
Tytuł: Odp: Witam.
Wiadomość wysłana przez: Kellur w 15 Kwietnia 2013, 20:32:03 czas Polski
Zazdroszczę ludziom co dostają stolarstwo w spadku ;)
Tytuł: Odp: Witam.
Wiadomość wysłana przez: Adam w 15 Kwietnia 2013, 20:39:07 czas Polski
Ale miłłłłłłłłło!!!! Pół mojej rodziny jest z  Hajnówki!!! Może się kiedyś spotkamy? Mój dziadek lubił stolarkę i chodził do zawodowego stolarza (przyjaciela) żeby z nim w drewnie porobić. Może twój dziadek to ten stolarz. :) Jakie masz ty i dziadek nazwisko? Napisz na priv lub tu jak chcesz, w końcu wszystkiego nie każdy musi wiedzieć.

Ja chyba też mam po dziadku zamiłowanie do drewna.  ;D