Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: robinson w 22 Września 2013, 01:12:30 czas Polski

Tytuł: witam
Wiadomość wysłana przez: robinson w 22 Września 2013, 01:12:30 czas Polski
witam wszystkich
na imię mam Robert  wschód polski 100km od wawy
co do stolarki robię jak mam czas i mam potrzebę

Jarek did  powinien mnie skojarzyć z mobilną drewutnią  została zrobiona na drugi dzień po ogłoszeniu konkursu
i jak na razie nie mam czasu aby jej dopieścić

Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: Morświn w 22 Września 2013, 01:42:52 czas Polski
Witam serdecznie :). Pochwal się tą drewutnią bo jestem ciekaw :D.
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: studio tata w 22 Września 2013, 03:17:31 czas Polski
Witaj
100 km , Siedlce Lukow , Ostroleka , .. ?
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 22 Września 2013, 09:35:13 czas Polski
Witaj w drużynie! Też jestem ciekaw tej drewutni...
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: Ppiioottrr w 22 Września 2013, 09:54:52 czas Polski
Witaj...
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: Dreluks w 22 Września 2013, 10:51:34 czas Polski
Witam,

Ja również jestem ciekaw tej drewutni
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: robinson w 22 Września 2013, 10:59:20 czas Polski
spód z palety ze sklejki wywaliłem klocki dodałem wzmocnienia +4 koła skrętne
boki też z palet sklejka wszystko razem połączone kantówką
 
wymiary podstawa 120x80
wysokość 120 na wąskich bokach
na zdjęciu
szerokie boki mają 80 i 60 cm
zdjęcie było zrobione  w trakcie roboty
teraz bok długi o wysokości 80cm jest równy z wąskim i ma 120cm
a niszy bok ma tak jakby burtę

na zdjęciu połączenia z kawałków kantówki etap wstępny na fotce

pytanie dlaczego sklejka i jeszcze raz sklejka z palet
bo mam ją za darmo ze sklepu
towar na niej przyjechał i trza ja wykorzystać
 
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: Dreluks w 22 Września 2013, 11:23:17 czas Polski
Witam,

Kolego pochwal się w odpowiednim dziale czyli realizacje. Opisz jeszcze raz ładnie i jak masz więcej zdjęć to pokarz  ;)
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 22 Września 2013, 13:01:48 czas Polski
Witam  kolegę ze wschodu :) do mnie to jeszcze tylko rzut beretem ;D
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: robinson w 29 Września 2013, 20:44:05 czas Polski
witam ponownie zmieniłem nazwę z rolmetwysokiński na taką jaką teraz widzicie
Tytuł: Odp: witam
Wiadomość wysłana przez: kreczmar w 29 Września 2013, 21:00:59 czas Polski
Witam kolegę!