Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: robinson w 22 Września 2013, 01:12:30 czas Polski
-
witam wszystkich
na imię mam Robert wschód polski 100km od wawy
co do stolarki robię jak mam czas i mam potrzebę
Jarek did powinien mnie skojarzyć z mobilną drewutnią została zrobiona na drugi dzień po ogłoszeniu konkursu
i jak na razie nie mam czasu aby jej dopieścić
-
Witam serdecznie :). Pochwal się tą drewutnią bo jestem ciekaw :D.
-
Witaj
100 km , Siedlce Lukow , Ostroleka , .. ?
-
Witaj w drużynie! Też jestem ciekaw tej drewutni...
-
Witaj...
-
Witam,
Ja również jestem ciekaw tej drewutni
-
spód z palety ze sklejki wywaliłem klocki dodałem wzmocnienia +4 koła skrętne
boki też z palet sklejka wszystko razem połączone kantówką
wymiary podstawa 120x80
wysokość 120 na wąskich bokach
na zdjęciu
szerokie boki mają 80 i 60 cm
zdjęcie było zrobione w trakcie roboty
teraz bok długi o wysokości 80cm jest równy z wąskim i ma 120cm
a niszy bok ma tak jakby burtę
na zdjęciu połączenia z kawałków kantówki etap wstępny na fotce
pytanie dlaczego sklejka i jeszcze raz sklejka z palet
bo mam ją za darmo ze sklepu
towar na niej przyjechał i trza ja wykorzystać
-
Witam,
Kolego pochwal się w odpowiednim dziale czyli realizacje. Opisz jeszcze raz ładnie i jak masz więcej zdjęć to pokarz ;)
-
Witam kolegę ze wschodu :) do mnie to jeszcze tylko rzut beretem ;D
-
witam ponownie zmieniłem nazwę z rolmetwysokiński na taką jaką teraz widzicie
-
Witam kolegę!