Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: woodszpec w 23 Września 2013, 18:36:33 czas Polski

Tytuł: Dzień dobry
Wiadomość wysłana przez: woodszpec w 23 Września 2013, 18:36:33 czas Polski
Witam wszystkich członków tego zacnego forum. Na imię mam Adam z zawodu murarz z Podkarpacia pracujący w Niemczech, mieszkam jak się nie mylę to jakieś 40 km od Szczepana  ;D :D ;) Na forum jestem od samego początku i od dawna na mancie ale z reguły jestem biernym pisarzem ale za to bardzo dużo czytam. Drewno to moje drugie hobby które kocham i sprawia mi dużą przyjemność. Do usłyszenia cześć 
Tytuł: Odp: Dzień dobry
Wiadomość wysłana przez: DamianO w 23 Września 2013, 18:47:17 czas Polski
Witam Kolegę hobbystę :)
Tytuł: Odp: Dzień dobry
Wiadomość wysłana przez: Morświn w 23 Września 2013, 19:30:52 czas Polski
Witam serdecznie, z dnia na dzień coraz więcej osób przybywa które są aktywne.Oby tak dalej.
Tytuł: Odp: Dzień dobry
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 23 Września 2013, 20:13:57 czas Polski
Witamy na DiD, czuj się tu jak u siebie! ;)
Tytuł: Odp: Dzień dobry
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 23 Września 2013, 21:43:23 czas Polski
Witaj wśród "skrobidechów"!
Tytuł: Odp: Dzień dobry
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 23 Września 2013, 21:54:04 czas Polski
Ja również witam ;D
Tytuł: Odp: Dzień dobry
Wiadomość wysłana przez: Dreluks w 23 Września 2013, 21:55:07 czas Polski
Witam,
i Ciebie, kolejnego członka Naszej stolarskiej rodziny  ;D ;D
Tytuł: Odp: Dzień dobry
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 23 Września 2013, 21:55:20 czas Polski
Witaj.
Skoro sporo się naczytałeś na DiD i Mancie, to może już czas, aby samemu coś pokazać? Galeria i realizacje własne czekają :)
Tytuł: Odp: Dzień dobry
Wiadomość wysłana przez: woodszpec w 23 Września 2013, 22:09:23 czas Polski
Na pewno takowe będą tu na forum jeżeli czas pozwoli