Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: woodszpec w 23 Września 2013, 18:36:33 czas Polski
-
Witam wszystkich członków tego zacnego forum. Na imię mam Adam z zawodu murarz z Podkarpacia pracujący w Niemczech, mieszkam jak się nie mylę to jakieś 40 km od Szczepana ;D :D ;) Na forum jestem od samego początku i od dawna na mancie ale z reguły jestem biernym pisarzem ale za to bardzo dużo czytam. Drewno to moje drugie hobby które kocham i sprawia mi dużą przyjemność. Do usłyszenia cześć
-
Witam Kolegę hobbystę :)
-
Witam serdecznie, z dnia na dzień coraz więcej osób przybywa które są aktywne.Oby tak dalej.
-
Witamy na DiD, czuj się tu jak u siebie! ;)
-
Witaj wśród "skrobidechów"!
-
Ja również witam ;D
-
Witam,
i Ciebie, kolejnego członka Naszej stolarskiej rodziny ;D ;D
-
Witaj.
Skoro sporo się naczytałeś na DiD i Mancie, to może już czas, aby samemu coś pokazać? Galeria i realizacje własne czekają :)
-
Na pewno takowe będą tu na forum jeżeli czas pozwoli