Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: sinatra w 17 Stycznia 2016, 21:06:53 czas Polski
-
Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.
Adminstrator baz danych, sieci komputerowych szukający chwili wytchnienia oraz nowych inspiracji w obróbce surowego drewna.
Na dzisiaj mogący pochwalić się stołem będącym połączeniem dębiny i stali. Blat wykończony białym olejowoskiem Fiddes.
-
I nastepny IT :D
Powitac z analogowego swiata ;D
-
Witam Franka,
Skąd mieszkasz, ile masz lat i czym dysponujesz jeśli chodzi o warsztat?
Pozdrawiam
-
I,mnie,również,miło,powitać,nowego,kolegę ;)
Pozdrawiam :)
-
A Ty co tak szastasz tymi przecinkami ? ;)
-
Witam
-
A Ty co tak szastasz tymi przecinkami ;) ?
sorry :P
zdyszany jestem ;D
po pewnym przywitaniu :)
-
Witam :)
-
Witaj
-
Witam i ja
-
Witam. Fajny stolik :)
-
witam
-
Witam :)
-
Witam Franka :) i pozdrawiam
-
Witaj ;D