Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: sinatra w 17 Stycznia 2016, 21:06:53 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: sinatra w 17 Stycznia 2016, 21:06:53 czas Polski
Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.

Adminstrator baz danych, sieci komputerowych szukający chwili wytchnienia oraz nowych inspiracji w obróbce surowego drewna.

Na dzisiaj mogący pochwalić się stołem będącym połączeniem dębiny i stali. Blat wykończony białym olejowoskiem Fiddes.


Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 17 Stycznia 2016, 21:10:18 czas Polski
I nastepny IT  :D
Powitac z analogowego swiata  ;D
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 17 Stycznia 2016, 21:25:12 czas Polski
Witam Franka,
Skąd mieszkasz, ile masz lat i czym dysponujesz jeśli chodzi o warsztat?
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 17 Stycznia 2016, 21:36:46 czas Polski
I,mnie,również,miło,powitać,nowego,kolegę ;)
Pozdrawiam :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 17 Stycznia 2016, 21:38:53 czas Polski
A Ty co tak szastasz tymi przecinkami ? ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 17 Stycznia 2016, 22:01:48 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 17 Stycznia 2016, 22:13:48 czas Polski
A Ty co tak szastasz tymi przecinkami  ;) ?
sorry  :P
zdyszany jestem  ;D
po pewnym przywitaniu :)

Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 18 Stycznia 2016, 00:47:40 czas Polski
Witam  :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amikron w 18 Stycznia 2016, 09:16:46 czas Polski
Witaj
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: morosoph w 18 Stycznia 2016, 10:30:22 czas Polski
Witam i ja
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Cho w 18 Stycznia 2016, 11:07:18 czas Polski
Witam. Fajny stolik :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: marek20 w 18 Stycznia 2016, 15:34:21 czas Polski
witam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Przemcio w 18 Stycznia 2016, 15:37:55 czas Polski
Witam :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kwita w 18 Stycznia 2016, 17:00:41 czas Polski
Witam Franka :) i pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 18 Stycznia 2016, 20:20:26 czas Polski
Witaj  ;D