Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: TomiX w 28 Września 2013, 12:51:33 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: TomiX w 28 Września 2013, 12:51:33 czas Polski
Witam. Nazywam się Tomasz, pochodzę z południowej polski. Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 28 Września 2013, 13:16:21 czas Polski
witamy :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 28 Września 2013, 13:23:17 czas Polski
Witam kolejnego Tomka na forum :) Życzę powodzenia
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Dreluks w 28 Września 2013, 14:27:57 czas Polski
Witam,
Pros napisz coś więcej o sobie. Czymś się zajmujesz. I z kąd dowiedziałeś się o forum DiD.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Waldi w 28 Września 2013, 14:29:45 czas Polski
Tomków Ci u nas dostatek :) ale przydasz się i Ty ;)
Witaj.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Jakub w 28 Września 2013, 15:53:34 czas Polski
Hej, napisz dokładniej skąd jesteś ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Morświn w 28 Września 2013, 16:36:33 czas Polski
Witam :).
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 28 Września 2013, 18:12:08 czas Polski
Cześć ;D
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: TomiX w 28 Września 2013, 18:35:58 czas Polski
Pochodzę z małej miejscowości Głuchołazy, woj. Opolskie. Z zawodu jestem stolarz, prowadzę własną działalność i tak już przez dziesięć lat dłubie sobie w drewnie.

O forum DiD, z forum ;)

Jeszcze raz witam i pozdrawiam.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: hycel w 28 Września 2013, 19:24:27 czas Polski
Witam .
   Bardzo serdecznie Cię witam , Tomku tym forum.
Będziesz dla mnie wyjątkową osobą, a to dlatego ze .
Głuchołazy to  dla mnie najpiękniejsze miasto Polsce.
W tym mieście spędziłem moje najcudowniejsze lata
dzieciństwa (wakacje).
W pierwszych latach 70,tych grasowałem na ulicy Marchlewskiego (byłej).
Pierwszego pstrąga na muchę tam złowiłem.
  Pozdrawiam