Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: TomiX w 28 Września 2013, 12:51:33 czas Polski
-
Witam. Nazywam się Tomasz, pochodzę z południowej polski. Pozdrawiam
-
witamy :)
-
Witam kolejnego Tomka na forum :) Życzę powodzenia
-
Witam,
Pros napisz coś więcej o sobie. Czymś się zajmujesz. I z kąd dowiedziałeś się o forum DiD.
-
Tomków Ci u nas dostatek :) ale przydasz się i Ty ;)
Witaj.
-
Hej, napisz dokładniej skąd jesteś ;)
-
Witam :).
-
Cześć ;D
-
Pochodzę z małej miejscowości Głuchołazy, woj. Opolskie. Z zawodu jestem stolarz, prowadzę własną działalność i tak już przez dziesięć lat dłubie sobie w drewnie.
O forum DiD, z forum ;)
Jeszcze raz witam i pozdrawiam.
-
Witam .
Bardzo serdecznie Cię witam , Tomku tym forum.
Będziesz dla mnie wyjątkową osobą, a to dlatego ze .
Głuchołazy to dla mnie najpiękniejsze miasto Polsce.
W tym mieście spędziłem moje najcudowniejsze lata
dzieciństwa (wakacje).
W pierwszych latach 70,tych grasowałem na ulicy Marchlewskiego (byłej).
Pierwszego pstrąga na muchę tam złowiłem.
Pozdrawiam