Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: gimlo w 29 Września 2013, 19:52:56 czas Polski
-
Witam na forum. Co prawda pojawiłem się juz parę dni temu, ale się nie przedstawiłem. Jestem Piotr z Wielkopolski. Pozdrawiam wszystkich na forum
-
Witam, może napiszesz o sobie coś więcej?
-
Witam,
Fajnie, że kolejna osoba doszła do Naszego grona, ale napisz coś więcej o sobie ;)
-
Witamy. Jesteśmy ciekawi czym się zajmujesz "na co dzień" i nie tylko. Skrobnij parę słówek...
-
Witaj Kolego z Wielkopolski ;). Dokładnie skąd jesteś jeśli można wiedzieć?
-
Jestem ze Śremu. Moje zainteresowania są bardzo szerokie od komputerów, podróżowanie, majsterkowanie i wiele innych
-
Cześć kolego. A czym zajmujesz się na co dzień?
-
Witam :)