Forum stolarskie Domidrewno.pl
Wykańczanie powierzchni => Środki sztuczne - oleje => Wątek zaczęty przez: Dentarg w 06 Lutego 2016, 09:41:07 czas Polski
-
Większość olejów sprzedawanych jest w puszkach ze zwykłym wieczkiem. Z reguły opłaca kupować się opakowania duże, bo wychodzi taniej za litr. Ale potem zaczyna się problem, bo puszkę można otworzyć 5 razy, a później robi się nieszczelna. A po za tym otwieranie puszki i nalewanie z niej oleju do ergonomicznych czynności nie należy.
W czym trzymacie swoje oleje? Z jakiego materiału pojemniki nadają się do przechowywania oleju (np. Vidaron)?
-
Wszystko w petach.
-
Opisanych co to jest :)
Za brak etykiety na denaturacie,pani chyba z sanepidu, chciała mandat dać :o
-
Ale chyba nie mówicie o butelce PET po wodzie gazowanej? Tylko o czymś bardziej dopasowanym do trzymania olejów. Ma ktoś foto?
-
Ja trzymam w kubełkach po śmietanie :D