Forum stolarskie Domidrewno.pl

Wykańczanie powierzchni => Środki sztuczne - oleje => Wątek zaczęty przez: Dentarg w 06 Lutego 2016, 09:41:07 czas Polski

Tytuł: Oleje - w czym przechowywać?
Wiadomość wysłana przez: Dentarg w 06 Lutego 2016, 09:41:07 czas Polski
Większość olejów sprzedawanych jest w puszkach ze zwykłym wieczkiem. Z reguły opłaca kupować się opakowania duże, bo wychodzi taniej za litr. Ale potem zaczyna się problem, bo puszkę można otworzyć 5 razy, a później robi się nieszczelna. A po za tym otwieranie puszki i nalewanie z niej oleju do ergonomicznych czynności nie należy.

W czym trzymacie swoje oleje? Z jakiego materiału pojemniki nadają się do przechowywania oleju (np. Vidaron)?
Tytuł: Odp: Oleje - w czym przechowywać?
Wiadomość wysłana przez: tomekz w 06 Lutego 2016, 09:55:43 czas Polski
Wszystko w petach.
Tytuł: Odp: Oleje - w czym przechowywać?
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 06 Lutego 2016, 12:34:24 czas Polski
Opisanych co to jest :)
Za brak etykiety na denaturacie,pani chyba z sanepidu, chciała mandat dać :o
Tytuł: Odp: Oleje - w czym przechowywać?
Wiadomość wysłana przez: Dentarg w 06 Lutego 2016, 19:03:36 czas Polski
Ale chyba nie mówicie o butelce PET po wodzie gazowanej? Tylko o czymś bardziej dopasowanym do trzymania olejów. Ma ktoś foto?
Tytuł: Odp: Oleje - w czym przechowywać?
Wiadomość wysłana przez: Rizer w 07 Lutego 2016, 23:25:46 czas Polski
Ja trzymam w kubełkach po śmietanie :D