Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: robi30 w 24 Lutego 2016, 11:03:43 czas Polski

Tytuł: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: robi30 w 24 Lutego 2016, 11:03:43 czas Polski
Witam wszystkich forumowiczów razem i każdego z osobna.
Mam na imię Robert lat 35,mieszkam na pomorzu z zawodu stolarz/technik stolarstwa specjalizacja meblarstwo.

W tym roku 20 lat pracy w zawodzie stolarz i nadal się uczę :)
pracuje w zakładzie stolarskim jako operator CNC,głownie produkujemy meble kuchenne pod zamówienie a prywatnie w swoim małym warsztaciku jeśli jest zlecenie od znajomych i kuchnie pod zabudowę zrobię  i szafy,na brak zajęć nie narzekam ale nigdy praca  koszem rodziny.
Po tylu latach nadal uwielbiam swój zawód  i nie ważne co  robię  zawsze wkładam cale  serce i ciesze się efektem końcowym    a co mnie sprowadziło na te forum Wiedza bo tej nigdy mało  a moje motto życiowe : 
Słyszałem - zapomniałem
Widziałem - pamiętam
Zrobiłem - rozumiem     

Odnośnie własnych narzędzi mało tego jest ale zawsze coś byle było używane
wyrzynarka Bosch niebieski
strug Bosch zielony
wkrętarka Bosch niebieski
odkurzacz Bosch niebieski
wiertarka udarowa Bosch niebieski
szlifierka Bosch niebieski
generalnie parę skrzynek l-boxx
frezarka Makita RT0700CX2J
mala wiertarka makita i spora ilość narzędzi ręcznych.
 
pozdrawiam
   
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 24 Lutego 2016, 11:19:22 czas Polski
Miło powitać :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 24 Lutego 2016, 11:29:11 czas Polski
Witaj. Jak na zawodowca masz minimalną ilość sprzętu, widocznie wyżywasz się w pracy. Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Henry w 24 Lutego 2016, 11:30:14 czas Polski
Zrobiłem - rozumiem
 
8)

Witam na forum :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 24 Lutego 2016, 12:32:17 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: sajo w 24 Lutego 2016, 12:35:04 czas Polski
Cześć.
Widzę, że tokarki ci brakuje  8)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 24 Lutego 2016, 12:58:44 czas Polski
Witam :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: robi30 w 24 Lutego 2016, 13:09:49 czas Polski
Fakt przyznam maszyn mam zero,ale do montażu mebli u klienta te narzędzia wystarczają i ciągle się rozwijam następny zakup zaglebiarka ,czego nie uda mi samemu zrobić  to w pracy na CNC ogarniam ,żaden problem. 
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: visMajor w 24 Lutego 2016, 13:25:39 czas Polski
Witaj na forum. 20lat doświadczenia, napewno nie jednego się od Ciebie nauczymy. Powodzenia w kolejnych realizacjach. Co do zagłebiarki to na forum znajdziesz sporo recenzji, nawet ostatnio kolega kozio z forum pokusił się o filmik, zachęcam do zapoznania się z materiałem.
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: morosoph w 24 Lutego 2016, 13:55:45 czas Polski
Powodzenia  :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: amikron w 24 Lutego 2016, 18:43:33 czas Polski
Witaj Robercie, na pewno Twoje doświadczenie nieraz się przyda na forum ;)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: jurasgrz w 24 Lutego 2016, 19:59:54 czas Polski
Witać :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: kozio w 24 Lutego 2016, 20:47:21 czas Polski
Widzę, że tokarki ci brakuje
I zagłębiarki ;D zapraszam na film ;)
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 24 Lutego 2016, 21:05:03 czas Polski
Czolem kolego z pomorza. A skad dokladniej jestes ?
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 24 Lutego 2016, 23:40:40 czas Polski
Witam kolejnego zawodowca :)
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 25 Lutego 2016, 08:26:49 czas Polski
Witam
Ja kiedys przez 2 lata składałem meble cięte przez CNC
Tytuł: Odp: Witam wszystkich
Wiadomość wysłana przez: Przemcio w 25 Lutego 2016, 09:59:47 czas Polski
Witam i ja :)