Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Gąbka71 w 25 Lutego 2016, 20:50:01 czas Polski
-
Witam
Z tej strony Bartek się kłania. Na moim koncie posiadam 23 wiosny :D. Z zawodu jestem hydrauuulikiemmmm i ciągne rury :D.
Nie no staram się zacząć swoją przygodę z dłubaniem w drewnie . Niestety nie mam bladego pojęcia jak to zacząć aleeee to się zmieni.
Nie mogę się doczekać na swoje pierwsze postępy
Pozdrawiam Gąbeczka :D
-
A gabka to dlatego, ze zawsze sucho po Twojej robocie ?
Witam serdecznie ;)
-
ciągne rury
A dokąd te rury ciągniesz :D
Powitać miło :)
-
Nie zawsze aleee musi być sucho :D. A się ciagnie tu i tam . Aż do celu . Dlatego trzeba znaleźć sobie inne zajęcie . Bo niestety człowiek samą pracą nie żyje
-
Znam jednego Bartka hydraulika, Super człowiek.
A te rury to nie z Rosji do Niemiec ciągniesz? Przez Bałtyk...
-
Witam kolegę
-
Witam gdzie mieszkasz ?
-
Zapomniałem Wrocław : )
-
Witaj Bartku :)
-
Cieszę się, że tylko rury, taki żart ;) Witaj
-
Witam i ja, z Wrocławia.
Jak zacząć? Kupić kilka desek a później jakoś pójdzie :)
-
Witaj. Hydraulik też człowiek - nie martw się ;) Stolarstwo, to fajne hobby, powodzenia :)
-
Witam :)
Miłej lektury :)
-
Witaj, życzę dobrych pomysłów i sprawnej ich realizacji.
-
Witaj Bartku i powodzenia z drewnem ;)
-
Dziękuję bardzo wszystkim :). Hydraulik też człowiek aaaaaaaale daleko mu do stolarstwa :D
-
Bartek co się tak jąąąąąąkasz? ;)
-
witać, witać
-
Witaj Bartek
Ahoj to bardzo mi bliskie powitanie ;D
-
Bartek co się tak jąąąąąąkasz? ;)
Nie jąkam aleeee raczej przestraszony początkami :D chyba najbardziej ostrzeniem :D
-
eeeeee tam nie bądź rura - nie pękaj ;)
i witaj :)