Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Gąbka71 w 25 Lutego 2016, 20:50:01 czas Polski

Tytuł: Ahoj :)
Wiadomość wysłana przez: Gąbka71 w 25 Lutego 2016, 20:50:01 czas Polski
Witam
Z tej strony Bartek się kłania.  Na moim koncie posiadam 23 wiosny :D.  Z zawodu jestem hydrauuulikiemmmm i ciągne rury :D.
Nie no staram się zacząć swoją przygodę z dłubaniem w drewnie . Niestety nie mam bladego pojęcia jak to zacząć aleeee to się zmieni.
Nie mogę się doczekać na swoje pierwsze postępy

Pozdrawiam Gąbeczka :D
Tytuł: Odp: Ahoj :)
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 25 Lutego 2016, 21:08:43 czas Polski
A gabka to dlatego, ze zawsze sucho po Twojej robocie ?
 Witam serdecznie ;)
Tytuł: Odp: Ahoj :)
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 25 Lutego 2016, 21:16:45 czas Polski
ciągne rury
A dokąd te rury ciągniesz :D
Powitać miło :)
Tytuł: Odp: Ahoj :)
Wiadomość wysłana przez: Gąbka71 w 25 Lutego 2016, 21:36:49 czas Polski
Nie zawsze aleee musi być sucho :D.            A się ciagnie tu i tam . Aż do celu  . Dlatego trzeba znaleźć sobie inne zajęcie . Bo niestety człowiek samą pracą nie żyje
Tytuł: Odp: Ahoj :)
Wiadomość wysłana przez: kozio w 25 Lutego 2016, 21:39:24 czas Polski
Znam jednego Bartka hydraulika, Super człowiek.
A te rury to nie z Rosji do Niemiec ciągniesz? Przez Bałtyk...
Tytuł: Odp: Ahoj :)
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 25 Lutego 2016, 21:53:39 czas Polski
Witam kolegę
Tytuł: Odp: Ahoj :)
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 25 Lutego 2016, 23:02:34 czas Polski
Witam  gdzie mieszkasz ?
Tytuł: Odp: Ahoj :)
Wiadomość wysłana przez: Gąbka71 w 25 Lutego 2016, 23:04:14 czas Polski
Zapomniałem Wrocław : )
Tytuł: Odp: Ahoj :)
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 25 Lutego 2016, 23:42:39 czas Polski
Witaj Bartku :)
Tytuł: Odp: Ahoj :)
Wiadomość wysłana przez: skrzydlak10 w 25 Lutego 2016, 23:46:12 czas Polski
Cieszę się, że tylko rury, taki żart ;) Witaj
Tytuł: Odp: Ahoj :)
Wiadomość wysłana przez: kwita w 26 Lutego 2016, 07:04:23 czas Polski
Witam i ja, z Wrocławia.
Jak zacząć? Kupić kilka desek a później jakoś pójdzie :)
Tytuł: Odp: Ahoj :)
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 26 Lutego 2016, 07:53:48 czas Polski
Witaj. Hydraulik też człowiek - nie martw się ;) Stolarstwo, to fajne hobby, powodzenia :)
Tytuł: Odp: Ahoj :)
Wiadomość wysłana przez: Przemcio w 26 Lutego 2016, 08:30:27 czas Polski
Witam :)

Miłej lektury :)
Tytuł: Odp: Ahoj :)
Wiadomość wysłana przez: profes12 w 26 Lutego 2016, 09:10:55 czas Polski
Witaj, życzę dobrych pomysłów i sprawnej ich realizacji.
Tytuł: Odp: Ahoj :)
Wiadomość wysłana przez: amikron w 26 Lutego 2016, 12:18:28 czas Polski
Witaj Bartku i powodzenia z drewnem ;)
Tytuł: Odp: Ahoj :)
Wiadomość wysłana przez: Gąbka71 w 27 Lutego 2016, 00:55:56 czas Polski
Dziękuję bardzo wszystkim :). Hydraulik też człowiek aaaaaaaale daleko mu do stolarstwa :D
Tytuł: Odp: Ahoj :)
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 27 Lutego 2016, 01:21:50 czas Polski
Bartek co się tak jąąąąąąkasz? ;)
Tytuł: Odp: Ahoj :)
Wiadomość wysłana przez: jurasgrz w 27 Lutego 2016, 08:03:14 czas Polski
witać, witać
Tytuł: Odp: Ahoj :)
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 27 Lutego 2016, 11:13:24 czas Polski
Witaj Bartek

Ahoj to bardzo mi bliskie powitanie  ;D
Tytuł: Odp: Ahoj :)
Wiadomość wysłana przez: Gąbka71 w 28 Lutego 2016, 20:25:22 czas Polski
Bartek co się tak jąąąąąąkasz? ;)
Nie jąkam aleeee raczej przestraszony początkami :D  chyba najbardziej ostrzeniem :D
Tytuł: Odp: Ahoj :)
Wiadomość wysłana przez: Mack w 29 Lutego 2016, 09:31:27 czas Polski
eeeeee tam nie bądź rura - nie pękaj ;)
i witaj :)