Forum stolarskie Domidrewno.pl

Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: DREWLAND-SCHODY w 28 Lutego 2016, 13:38:03 czas Polski

Tytuł: Pilarko zgłębiarka mafell KSP 55 F z szyną BOSCHA 160
Wiadomość wysłana przez: DREWLAND-SCHODY w 28 Lutego 2016, 13:38:03 czas Polski
Witam.

Na sprzedaż pilarko zgłębiarka mafell ksp 55 f z szyną boscha 160 cm wszystko prawie nowe zapraszam na aukcje:

http://allegro.pl/pilarka-zaglebiarka-mafell-ksp-55-f-z-szyna-boscha-i6020621677.html

Zapraszam do zakupu naprawdę warto!   
Tytuł: Odp: Pilarko zgłębiarka mafell KSP 55 F z szyną BOSCHA 160
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 28 Lutego 2016, 15:23:48 czas Polski
Spam.
Tytuł: Odp: Pilarko zgłębiarka mafell KSP 55 F z szyną BOSCHA 160
Wiadomość wysłana przez: kwita w 28 Lutego 2016, 15:42:30 czas Polski
Dam 10 :)
Tytuł: Odp: Pilarko zgłębiarka mafell KSP 55 F z szyną BOSCHA 160
Wiadomość wysłana przez: DREWLAND-SCHODY w 28 Lutego 2016, 15:44:16 czas Polski
Zamieszczam ogłoszenie w odpowiednim dziale i odpowiedniej treści, ciekawe czy mój post to spam czy przewrażliwionego użytkownika akwa-stolarz...
Tytuł: Odp: Pilarko zgłębiarka mafell KSP 55 F z szyną BOSCHA 160
Wiadomość wysłana przez: DREWLAND-SCHODY w 28 Lutego 2016, 15:45:43 czas Polski
Kwita dasz 10 X banknot 100 zł ? :P
Tytuł: Odp: Pilarko zgłębiarka mafell KSP 55 F z szyną BOSCHA 160
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 28 Lutego 2016, 15:52:18 czas Polski


ciekawe czy mój post to spam

Twoj post to spam bo albo nie doczytales regulaminu albo go olales.
Tytuł: Odp: Pilarko zgłębiarka mafell KSP 55 F z szyną BOSCHA 160
Wiadomość wysłana przez: Robsonik w 28 Lutego 2016, 16:08:07 czas Polski
Zamieszczam ogłoszenie w odpowiednim dziale i odpowiedniej treści, ciekawe czy mój post to spam czy przewrażliwionego użytkownika akwa-stolarz...

Twoje wszystkie trzy posty to spam - traktujesz to forum jako miejsce do szybkiej sprzedaży swojego sprzętu.
Poczytaj regulamin i zapraszam najpierw do działu "Przedstaw się"
Jakbyś nie wiedział jak tam trafić to poniżej masz link:
http://forum.domidrewno.pl/przedstaw-sie-na-did/