Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: sztywny w 28 Lutego 2016, 19:21:24 czas Polski
-
Cześć mam na imię Artur i drewnem zajmuję się hobbystycznie od jakiegoś czasu. Liczę, że znajdę tu odpowiedzi na ewentualne pytania od bardziej doświadczonych kolegów.
Pozdrawiam wszystkich.
-
Jako pierwszy witam kolegę Artura
-
Witam :)
-
Witam :)
Mam nadzieję, że nick nie oznacza stanu w jakim się znajdujesz :D :D :D
Pozdrawiam
-
Mam nadzieję, że nick nie oznacza stanu w jakim się znajdujesz :D :D :D
Ja bym raczej szedl w kierunku ekscytacji dolaczenia do forum ;D ;D ;D
Witam Kolego
-
Oby ekscytacja nigdy Cię nie opuszczała ;D Witaj
-
Witam i ja, sztywny to jestem czasami po wieczorach na czacie DiD jak chłopaki buteleczki wyciągną ;)
-
Cześć!
Może chodziło o inną sztywność? ;)
-
Oj chłopaki, weekend, sztywność Was dopadła, a tu trzeba nowy tydzień zaczynać ;D. Witaj Arturze.
-
Sztywny pal Azjii ? Witaj kolego na forum !
-
Witaj i powodzenia :)
-
Witaj, skąd piszesz i czym aktualnie się zajmujesz? Powodzenia przy realizacjach