Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: kider w 28 Lutego 2016, 20:08:49 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: kider w 28 Lutego 2016, 20:08:49 czas Polski
Cześć mam na imię Grzesiek typowy amator uwielbiający pracować z drewnem ..
Liczę na pomoc w tym zakresie .
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 28 Lutego 2016, 20:11:42 czas Polski
Witam  :)Gdzie mieszkasz
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kider w 28 Lutego 2016, 20:12:40 czas Polski
okolice Warszawy koło Błonia
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: morosoph w 28 Lutego 2016, 20:14:51 czas Polski
Co porabiasz na co dzień i ile wiosen Ci upłynęło? I takie tam - inni też są ciekawi :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kider w 28 Lutego 2016, 20:21:02 czas Polski
34 wiosenki wczoraj uczczone więc słaby organizm dzisiaj ...  Pracuje w firmie z biurowymi art. ...w wolnych chwilach robie przy drzewie min..łóżeczko córce ,i szafę wnękową zrobiłem  ..itp
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: morosoph w 28 Lutego 2016, 20:26:27 czas Polski
No to najlepszego jubilacie :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kider w 28 Lutego 2016, 20:31:37 czas Polski
Dzięki

Orientujesz sie może jakie składniki sa użyte do tego co przedstawia dany link siedze od rana w necie i nie mogę namierzyć
.


http://www.popularne.pl/swiecaca-polka/
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: morosoph w 28 Lutego 2016, 20:38:15 czas Polski
Za każdym razem po kilku sekundach włącza pojawia się awaria strony ???
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 28 Lutego 2016, 20:42:04 czas Polski
Witam, żywica fajna sprawa, chyba też muszę spróbować.
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kider w 28 Lutego 2016, 20:54:48 czas Polski
cos takiego
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kider w 28 Lutego 2016, 20:58:05 czas Polski
Albo cos takiego jaka zywica do tego potrzebna i jaki barwnik ,proszek pooomocy....
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amikron w 29 Lutego 2016, 08:47:04 czas Polski
Przyłączam się do powitań. Co do żywicy, to przyłączam się do "fajna sprawa", ale nie wiem nic o tym jak to zrobić ;-)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Marcin M w 29 Lutego 2016, 09:27:16 czas Polski
Witaj

Tutaj masz coś w ten deseń

Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 29 Lutego 2016, 11:05:47 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: visMajor w 29 Lutego 2016, 11:57:00 czas Polski
Cześć kolego, super sprawa z tą żywicą, czy można zastosować jakiś fluorescencyjny proszek do tego aby w nocy świeciło.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kider w 29 Lutego 2016, 17:05:01 czas Polski
Marcin ten link to nie jest to o co mi chodzilo to jest zwykle zastosowanie Ledow mi chodzi o sama zywice do ktorej sie dodaje jakis pigment ktory swieci w nocy ...chodzi mi glownie jakie proporcje sie uzywa itp..ale dzieki za pomoc
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Henry w 29 Lutego 2016, 17:22:39 czas Polski
Pigment fosforyzujący:
http://www.artequipment.pl/p5878,pigment-fosforyzujacy-proszku-30g.html

Dajesz tyle na ile Cię stać - żywica jest tylko po to żeby to związać i trzymać w kupie.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kider w 29 Lutego 2016, 20:14:50 czas Polski
Dziek wielkie  za pomoc :) Nie orientujesz sie dokladnie jakie są proporcje mieszanki ?
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kider w 29 Lutego 2016, 20:18:29 czas Polski
Jeszcze jedno jaka zywica nalepszy i czy do tego dodawac jakis utwardzacz ??
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Henry w 29 Lutego 2016, 20:38:54 czas Polski
Żywica dowolna przeźroczysta. Jak kupisz puszkę epoksydowej to zawsze się przyda do klejenia innych rzeczy (np. wklejania sęków). Najlepiej w zestawie z utwardzaczem, bo kupowane osobno bywają kapryśne.
Pigmentu daj 20%, max 25% - żeby żywica mogła dobrze wypełnić szczeliny i dała się potem oszlifować.
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kider w 29 Lutego 2016, 21:19:03 czas Polski
Dzieki wielkie Pozdrawiam