Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: kider w 28 Lutego 2016, 20:08:49 czas Polski
-
Cześć mam na imię Grzesiek typowy amator uwielbiający pracować z drewnem ..
Liczę na pomoc w tym zakresie .
-
Witam :)Gdzie mieszkasz
-
okolice Warszawy koło Błonia
-
Co porabiasz na co dzień i ile wiosen Ci upłynęło? I takie tam - inni też są ciekawi :)
-
34 wiosenki wczoraj uczczone więc słaby organizm dzisiaj ... Pracuje w firmie z biurowymi art. ...w wolnych chwilach robie przy drzewie min..łóżeczko córce ,i szafę wnękową zrobiłem ..itp
-
No to najlepszego jubilacie :)
-
Dzięki
Orientujesz sie może jakie składniki sa użyte do tego co przedstawia dany link siedze od rana w necie i nie mogę namierzyć
.
http://www.popularne.pl/swiecaca-polka/
-
Za każdym razem po kilku sekundach włącza pojawia się awaria strony ???
-
Witam, żywica fajna sprawa, chyba też muszę spróbować.
Pozdrawiam
-
cos takiego
-
Albo cos takiego jaka zywica do tego potrzebna i jaki barwnik ,proszek pooomocy....
-
Przyłączam się do powitań. Co do żywicy, to przyłączam się do "fajna sprawa", ale nie wiem nic o tym jak to zrobić ;-)
-
Witaj
Tutaj masz coś w ten deseń
-
Witam
-
Cześć kolego, super sprawa z tą żywicą, czy można zastosować jakiś fluorescencyjny proszek do tego aby w nocy świeciło.
-
Marcin ten link to nie jest to o co mi chodzilo to jest zwykle zastosowanie Ledow mi chodzi o sama zywice do ktorej sie dodaje jakis pigment ktory swieci w nocy ...chodzi mi glownie jakie proporcje sie uzywa itp..ale dzieki za pomoc
-
Pigment fosforyzujący:
http://www.artequipment.pl/p5878,pigment-fosforyzujacy-proszku-30g.html
Dajesz tyle na ile Cię stać - żywica jest tylko po to żeby to związać i trzymać w kupie.
-
Dziek wielkie za pomoc :) Nie orientujesz sie dokladnie jakie są proporcje mieszanki ?
-
Jeszcze jedno jaka zywica nalepszy i czy do tego dodawac jakis utwardzacz ??
-
Żywica dowolna przeźroczysta. Jak kupisz puszkę epoksydowej to zawsze się przyda do klejenia innych rzeczy (np. wklejania sęków). Najlepiej w zestawie z utwardzaczem, bo kupowane osobno bywają kapryśne.
Pigmentu daj 20%, max 25% - żeby żywica mogła dobrze wypełnić szczeliny i dała się potem oszlifować.
-
Dzieki wielkie Pozdrawiam