Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: sees w 04 Marca 2016, 22:06:42 czas Polski
-
Witam,
Jestem tu by nabyć wiedzy w celu odnowienia stołu, będzie sporo pracy włącznie z wykonaniem nie tylko uzupełnieniem ubytków ale również wykonaniem na nowo elementów konstrukcyjnych tj prowadnic. W komplecie 4 krzesła i tu jest tak samo co robić.
Mam nadzieję, że podołam.
Jestem Robert pozdrowienia znad morza.
-
Witam :) Myślę że stół to dopiero początek przygody , z pewnością wiele się dowiesz , a gdzie mieszkasz nad morzem . Powodzenia
-
Gdańsk
-
Stół to tylko nogi i blat, plus kilkadziesiąt innych rzeczy ;)
Witam i pozdrawiam
-
Witam i pozdrawiam
Połóż na stole obrus a wnet będzie jak nowy... :D
-
Witam kolegę :)
-
Witam i pozdrawiam
-
Witam
-
Witam pracowitego Roberta 8)
-
Witaj i powodzenia :)
-
Witaj, powodzenia i miłego forumowania ;)