Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: sees w 04 Marca 2016, 22:06:42 czas Polski

Tytuł: meblowanie
Wiadomość wysłana przez: sees w 04 Marca 2016, 22:06:42 czas Polski
Witam,
Jestem tu by nabyć wiedzy w celu odnowienia stołu, będzie sporo pracy włącznie z wykonaniem nie tylko uzupełnieniem ubytków ale również wykonaniem na nowo elementów konstrukcyjnych tj prowadnic. W komplecie 4 krzesła i tu jest tak samo co robić.
Mam nadzieję, że podołam.
Jestem Robert pozdrowienia znad morza.
Tytuł: Odp: meblowanie
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 04 Marca 2016, 22:19:07 czas Polski
Witam  :) Myślę że stół to dopiero początek przygody , z pewnością wiele się dowiesz  , a gdzie mieszkasz nad morzem . Powodzenia
Tytuł: Odp: meblowanie
Wiadomość wysłana przez: sees w 04 Marca 2016, 22:40:16 czas Polski
Gdańsk
Tytuł: Odp: meblowanie
Wiadomość wysłana przez: kozio w 04 Marca 2016, 22:42:50 czas Polski
Stół to tylko nogi i blat,  plus kilkadziesiąt innych rzeczy ;)
Witam i pozdrawiam
Tytuł: Odp: meblowanie
Wiadomość wysłana przez: kwita w 04 Marca 2016, 23:16:01 czas Polski
Witam i pozdrawiam
Połóż na stole obrus a wnet będzie jak nowy... :D
Tytuł: Odp: meblowanie
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 04 Marca 2016, 23:22:06 czas Polski
Witam kolegę :)
Tytuł: Odp: meblowanie
Wiadomość wysłana przez: marek20 w 05 Marca 2016, 10:46:12 czas Polski
Witam i pozdrawiam
Tytuł: Odp: meblowanie
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 05 Marca 2016, 23:31:38 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: meblowanie
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 06 Marca 2016, 09:12:16 czas Polski
Witam pracowitego Roberta 8)
Tytuł: Odp: meblowanie
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 06 Marca 2016, 09:33:16 czas Polski
Witaj i powodzenia :)
Tytuł: Odp: meblowanie
Wiadomość wysłana przez: amikron w 06 Marca 2016, 14:05:33 czas Polski
Witaj, powodzenia i miłego forumowania ;)