Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: pestka w 05 Marca 2016, 16:40:37 czas Polski
-
Dzien dobry
Jako, ze jestem zupelnie zielony i jeszcze nie wiem czy chwyce bakcyla zabawy w drewnie
nie robilem do tej pory wpisu .
Zagladam sporadycznie , czytam przygladam sie .
Jestem z centralnej Polski, jak kot Kargulow i Pwlakow :)
pozdr
-
Zielona pestka to z czego ?
A co do bakcyla to wez kawalek deski, potem strugnij. Zrob cokolwiek chocby kwadratowego bejsbola na na imig.... Znaczy tego... do gry i sie zakochasz a watpliwosci znikna. To gorsze niz heroina w dobrym znaczeniu ;)
Witam
-
Powitać :)
pewnie z miasta Łodzi pochodzisz ;D
-
Witam :)
Co na co dzień porabiasz ???
łykaj bakcyla ;D
Pozdrawiam ;)
-
Dziekuje za mile przyjecie .
Na codzien zajmuje sie muzyka , ale nie gram na zadnym instrumencie ;)
-
Witam
-
Witam również z centralnej Polski :)
-
Witaj , zielona pestko ;D
-
Witam i ja z centralnej Polski.
-
Ja witam z Londynu.
Jak kuż załapiesz, to reszta to będzie pestka.
-
No to ja witam z Polski południowej ;)