Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: knockout w 07 Marca 2016, 19:57:47 czas Polski
-
Cześć, jestem Karol z okolic Krakowa. Jestem świeżakiem więc z chęcią będę czytał forum :)
A oto własnoręcznie wykonana paleta, tak żebym mógł sobie na mecz przygotować całą paletę piwa :) (https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/v/t1.0-9/10426555_1521481078118718_5180999807757383750_n.jpg?oh=ce2f8bd67620d842f3aa043c714a9995&oe=57554AAC)
-
Witaj
-
Czołem Karolu.
Coraz nas więcej z okolic Krakowa ;)
Witaj i owocnego czytania życzę..
-
Lubię drewno z palet i lubię piwo więc realizacja na 5+
pozdrawiam
p.s. Kraków to jest to miasto pod Grójcem? ;D
-
Witaj.
Ciekawy gadżet :)
-
Witam :)
-
Witaj.
-
Jeśli paleta 1:1 to jak to piwko wypić?
Pozdrawiam i witam
-
Witaj, bardzo fajna paleta ;)