Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: knockout w 07 Marca 2016, 19:57:47 czas Polski

Tytuł: Witam Wszystkich :)
Wiadomość wysłana przez: knockout w 07 Marca 2016, 19:57:47 czas Polski
Cześć, jestem Karol z okolic Krakowa. Jestem świeżakiem więc z chęcią będę czytał forum :)
A oto własnoręcznie wykonana paleta, tak żebym mógł sobie na mecz przygotować całą paletę piwa :) (https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/v/t1.0-9/10426555_1521481078118718_5180999807757383750_n.jpg?oh=ce2f8bd67620d842f3aa043c714a9995&oe=57554AAC)
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich :)
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 07 Marca 2016, 20:00:41 czas Polski
Witaj
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich :)
Wiadomość wysłana przez: sgt_raffie w 07 Marca 2016, 21:26:25 czas Polski
Czołem Karolu.
Coraz nas więcej z okolic Krakowa  ;)
Witaj i owocnego czytania życzę..

Tytuł: Odp: Witam Wszystkich :)
Wiadomość wysłana przez: kozio w 07 Marca 2016, 21:58:09 czas Polski
Lubię drewno z palet i lubię piwo więc realizacja na 5+
pozdrawiam
p.s. Kraków to jest to miasto pod Grójcem? ;D
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich :)
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 07 Marca 2016, 23:42:01 czas Polski
Witaj.
Ciekawy gadżet :)
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich :)
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 08 Marca 2016, 04:40:37 czas Polski
Witam  :)
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich :)
Wiadomość wysłana przez: Klo w 08 Marca 2016, 05:14:54 czas Polski
Witaj.
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich :)
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 08 Marca 2016, 09:16:15 czas Polski
Jeśli paleta 1:1 to jak to piwko wypić?
Pozdrawiam i witam
Tytuł: Odp: Witam Wszystkich :)
Wiadomość wysłana przez: amikron w 08 Marca 2016, 13:34:27 czas Polski
Witaj, bardzo fajna paleta ;)