Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: qaz121 w 07 Marca 2016, 20:45:49 czas Polski

Tytuł: Cześć wszystkim.
Wiadomość wysłana przez: qaz121 w 07 Marca 2016, 20:45:49 czas Polski
Cześć wszystkim.
Nazywam się Robert. Majsterkowaniem zajmuję się amatorsko.
Lubię sprzęt, który mnie nie ogranicza.
Tytuł: Odp: Cześć wszystkim.
Wiadomość wysłana przez: akwa-stolarz w 07 Marca 2016, 20:49:48 czas Polski
Witaj. Z której części Polski pochodzisz
Tytuł: Odp: Cześć wszystkim.
Wiadomość wysłana przez: kozio w 07 Marca 2016, 22:19:52 czas Polski
Lubię sprzęt, który mnie nie ogranicza.
Można tu podpiąć wszystko, od frezarki po wibrator...

Skąd jesteś i ile lat liczysz jeśli to nie tajemnica?
Witam i pozdrawiam
Tytuł: Odp: Cześć wszystkim.
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 07 Marca 2016, 23:55:08 czas Polski
Cześć Robert. Mam podobnie :)
Tytuł: Odp: Cześć wszystkim.
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 08 Marca 2016, 04:41:51 czas Polski
Cześć  :)
Tytuł: Odp: Cześć wszystkim.
Wiadomość wysłana przez: Klo w 08 Marca 2016, 05:14:28 czas Polski
Witaj.
Tytuł: Odp: Cześć wszystkim.
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 08 Marca 2016, 08:42:11 czas Polski
Witaj i powodzenia :)
Tytuł: Odp: Cześć wszystkim.
Wiadomość wysłana przez: kwita w 08 Marca 2016, 09:00:22 czas Polski
Witam...
...co do sprzętu, który w żaden sposób nie ogranicza, na myśl przychodzi mi tylko...piła spalinowa ;) :D ;D
Tytuł: Odp: Cześć wszystkim.
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 08 Marca 2016, 09:12:01 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Cześć wszystkim.
Wiadomość wysłana przez: amikron w 08 Marca 2016, 13:30:11 czas Polski
Witaj.

Nie ma sprzętów, które Cię ograniczają. Są za to sprzęty, które mają ograniczenia. To różnica. Jak mawia Jay Bates (nie tylko on ofc) - pamiętaj - szklanka w połowie pełna, nie pusta. Powodzenia!