Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Patryczek w 13 Marca 2016, 21:49:53 czas Polski
-
Witam, jestem Patryk, mam 19lat, mieszkam w okolicy Częstochowy. Jestem jeszcze uczniem tech. budowlanego. Interesuję się Rysunkiem, budownictwem i rolnictwem ;) Od pewnego czasu zostałem znów wciągnięty w tematykę drewna (Kiedyś zaszczepił mnie tą pasją ojciec, lecz porzuciliśmy stolarstwo na rzecz innych zajęć) przez mojego kuzyna - młodego, jeszcze uczącego się stolarza. Lubię pracę w drewnie, mam kilka pomysłów na meble i akcesoria. Pomysły są, chęci są, maszyny, jakie takie, ale są, lecz brak funduszu na rozpoczęcie prac ;/ Założyłem tu konto, jako młody stolarz (nie wiem czy do końca mogę się tak nazwać) licząc na ocenę moich projektów przez profesjonalnych stolarzy, udzielenia rad i motywacji ;) Dziękuję za przeczytanie mojego opisu, oraz serdecznie pozdrawiam - Patryk ;)
-
Witam :)
-
Witam. Bo to tak jest, ze najpierw jest czas a nie ma kasy, a potem jest odwrotnie :)
-
Witam :)
pozdrawiam ;)
i dziękuję ;D
-
Witam.
A "nieprofesjonalni" stolarze też mogą oceniać? ;)
-
Witam i ja 8)
-
Witam.
A "nieprofesjonalni" stolarze też mogą oceniać? ;)
Oczywiście, że mogą, tak mi się napisało, liczę się z opinią każdego ;)
-
Witaj :)
-
Witam
-
lecz brak funduszu na rozpoczęcie prac ;/ Założyłem tu konto,
i liczysz na przelewy?
;D dobre i już widzę w Tobie potencjał, jak nie na stolarza to na standupera, też na ''s'' ;)
-
Witaj Patryku, powodzenia w organizowaniu funduszy. W projektach oczywiście też ;)
-
Witam Cię kolego. Powodzenia przy wyborze profesji :)
-
lecz brak funduszu na rozpoczęcie prac ;/ Założyłem tu konto,
i liczysz na przelewy?
;D dobre i już widzę w Tobie potencjał, jak nie na stolarza to na standupera, też na ''s'' ;)
Chodziło mi bardziej o braku funduszu na większe projekty ;) Ale jeśli masz trochę zbędnej floty, to z chęcią przyjmę :P stand-up'er? hmm, pomyślę.. Kolejny pomysł na alternatywny biznes ;P Pozdrawiam Kolego ;)
-
Witam i pozdrawiam... :D
-
Witam i Pozdrawiam :)
-
Witam
-
bry :)