Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Patryczek w 13 Marca 2016, 21:49:53 czas Polski

Tytuł: Witam Serdecznie
Wiadomość wysłana przez: Patryczek w 13 Marca 2016, 21:49:53 czas Polski
Witam, jestem Patryk, mam 19lat, mieszkam w okolicy Częstochowy. Jestem jeszcze uczniem tech. budowlanego. Interesuję się Rysunkiem, budownictwem i rolnictwem ;) Od pewnego czasu zostałem znów wciągnięty w tematykę drewna (Kiedyś zaszczepił mnie tą pasją ojciec, lecz porzuciliśmy stolarstwo na rzecz innych zajęć) przez mojego kuzyna - młodego, jeszcze uczącego się stolarza. Lubię pracę w drewnie, mam kilka pomysłów na meble i akcesoria. Pomysły są, chęci są, maszyny, jakie takie, ale są, lecz brak funduszu na rozpoczęcie prac ;/ Założyłem tu konto, jako młody stolarz (nie wiem czy do końca mogę się tak nazwać) licząc na ocenę moich projektów przez profesjonalnych stolarzy, udzielenia rad i motywacji ;) Dziękuję za przeczytanie mojego opisu, oraz serdecznie pozdrawiam - Patryk ;)
Tytuł: Odp: Witam Serdecznie
Wiadomość wysłana przez: Henry w 13 Marca 2016, 21:59:12 czas Polski
Witam :)
Tytuł: Odp: Witam Serdecznie
Wiadomość wysłana przez: krzysiek_z w 13 Marca 2016, 22:05:28 czas Polski
Witam. Bo to tak jest, ze najpierw jest czas  a nie ma kasy, a potem jest odwrotnie :)
Tytuł: Odp: Witam Serdecznie
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 13 Marca 2016, 22:08:14 czas Polski
Witam :)
pozdrawiam ;)
i dziękuję ;D
Tytuł: Odp: Witam Serdecznie
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 13 Marca 2016, 22:44:21 czas Polski
Witam.
A "nieprofesjonalni" stolarze też mogą oceniać? ;)
Tytuł: Odp: Witam Serdecznie
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 13 Marca 2016, 22:46:02 czas Polski
Witam i ja  8)
Tytuł: Odp: Witam Serdecznie
Wiadomość wysłana przez: Patryczek w 13 Marca 2016, 22:54:58 czas Polski
Witam.
A "nieprofesjonalni" stolarze też mogą oceniać? ;)

Oczywiście, że mogą, tak mi się napisało, liczę się z opinią każdego ;)
Tytuł: Odp: Witam Serdecznie
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 13 Marca 2016, 23:43:00 czas Polski
Witaj  :)
Tytuł: Odp: Witam Serdecznie
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 14 Marca 2016, 00:02:45 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Witam Serdecznie
Wiadomość wysłana przez: kozio w 14 Marca 2016, 07:03:28 czas Polski
lecz brak funduszu na rozpoczęcie prac ;/ Założyłem tu konto,
i liczysz na przelewy?

;D dobre i już widzę w Tobie potencjał, jak nie na stolarza to na standupera, też na ''s''  ;)
Tytuł: Odp: Witam Serdecznie
Wiadomość wysłana przez: amikron w 14 Marca 2016, 08:35:18 czas Polski
Witaj Patryku, powodzenia w organizowaniu funduszy. W projektach oczywiście też ;)
Tytuł: Odp: Witam Serdecznie
Wiadomość wysłana przez: visMajor w 14 Marca 2016, 08:43:54 czas Polski
Witam Cię kolego. Powodzenia przy wyborze profesji :)
Tytuł: Odp: Witam Serdecznie
Wiadomość wysłana przez: Patryczek w 14 Marca 2016, 19:32:20 czas Polski
lecz brak funduszu na rozpoczęcie prac ;/ Założyłem tu konto,
i liczysz na przelewy?

;D dobre i już widzę w Tobie potencjał, jak nie na stolarza to na standupera, też na ''s''  ;)

Chodziło mi bardziej o braku funduszu na większe projekty ;) Ale jeśli masz trochę zbędnej floty, to z chęcią przyjmę :P stand-up'er? hmm, pomyślę.. Kolejny pomysł na alternatywny biznes ;P Pozdrawiam Kolego ;)
Tytuł: Odp: Witam Serdecznie
Wiadomość wysłana przez: kwita w 14 Marca 2016, 22:21:08 czas Polski
Witam i pozdrawiam... :D
Tytuł: Odp: Witam Serdecznie
Wiadomość wysłana przez: marek20 w 15 Marca 2016, 16:44:26 czas Polski
Witam i Pozdrawiam :)
Tytuł: Odp: Witam Serdecznie
Wiadomość wysłana przez: pawel71 w 15 Marca 2016, 17:35:13 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Witam Serdecznie
Wiadomość wysłana przez: jurasgrz w 15 Marca 2016, 19:44:57 czas Polski
bry :)