Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: jurgen88 w 22 Marca 2016, 12:01:39 czas Polski

Tytuł: Witam majsterkowiczów !
Wiadomość wysłana przez: jurgen88 w 22 Marca 2016, 12:01:39 czas Polski
Moja przygoda zaczęła się od zrobienia domu dla lalek dla mojej córki. Efekt miło mnie zaskoczył. Spodobało mi się majsterkowanie i od tego czasu dokupuje nowe narzędzia i doskonale swój warsztat. Pozdrawiam.
Tytuł: Odp: Witam majsterkowiczów !
Wiadomość wysłana przez: amikron w 22 Marca 2016, 12:06:54 czas Polski
Witaj, gratuluję pierwszego sukcesu i życzę następnych. Napisz coś więcej o sobie, co robisz na co dzień poza majsterkowaniem, w jakim rejonie Polski itp. Oczywiście o ile nie będziesz nas musiał zabić jeśli nam powiesz ;)
Tytuł: Odp: Witam majsterkowiczów !
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 22 Marca 2016, 12:12:18 czas Polski
Cześć.
Realizacje dla dzieci dają chyba najwięcej satysfakcji :)
Tytuł: Odp: Witam majsterkowiczów !
Wiadomość wysłana przez: marek20 w 22 Marca 2016, 14:39:40 czas Polski
Realizacje dla dzieci dają chyba najwięcej satysfakcji :)
Witam oj mily68 dzieci to największa na świecie motywacja :)
Tytuł: Odp: Witam majsterkowiczów !
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 22 Marca 2016, 14:55:45 czas Polski
Witaj :)
Tytuł: Odp: Witam majsterkowiczów !
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 22 Marca 2016, 23:36:14 czas Polski
Marku - dokładnie tak :)
Tytuł: Odp: Witam majsterkowiczów !
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 23 Marca 2016, 07:49:21 czas Polski
Witaj. Uśmiech dziecka po otrzymaniu samodzielnie przez tatę zrobionej zabawki czy sprzętu najlepszą nagrodą. Powodzenia  :)
Tytuł: Odp: Witam majsterkowiczów !
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 23 Marca 2016, 08:15:47 czas Polski
Majsterkowanie wciaga bardzie niz czarna dziura.
Witam
Tytuł: Odp: Witam majsterkowiczów !
Wiadomość wysłana przez: kozio w 23 Marca 2016, 12:33:29 czas Polski
Witam i ja
Tytuł: Odp: Witam majsterkowiczów !
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 23 Marca 2016, 14:37:27 czas Polski
I ja witam
Tytuł: Odp: Witam majsterkowiczów !
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 23 Marca 2016, 14:54:40 czas Polski
Moja przygoda zaczęła się od zrobienia domu dla lalek dla mojej córki.
Witaj
Moja pierwsza samodzielna praca to była kołyska dla lalki barbie (lalka barbie w niej leżała) dla córki.
Tytuł: Odp: Witam majsterkowiczów !
Wiadomość wysłana przez: kerry w 30 Marca 2016, 07:38:23 czas Polski
Może jestem przeczulony, ale rozwiej moje wątpliwości - 88 w nicku nie pochodzi, mam nadzieję, od ósmej litery alfabetu i nie oznacza HH? Zestawienie niemieckiego imienia i dwóch ósemek pachnie mi neonazizmem... Jeśli się mylę, to wybacz.