Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: andrzej646 w 28 Marca 2016, 14:12:50 czas Polski
-
Witam Wszystkich którzy kochają pracę w Drewnie . Na imię mam Andrzej i jestem Stolarzem 30 lat ,dlatego tak długo bo kocham to co robię . Szacuneczek dla Wszystkich forumowiczy
-
Witamy kolejnego Stolarza i miłośnika drewna :)
-
Witaj. Z takim doswiadczeniem to liczymy na rady od Ciebie Andrzeju ;)
-
Witaj :)
-
Witamy na forum DiD :)
-
Cześć Andrzej, bardzo cieszy mnie to że piszesz
jestem Stolarzem 30 lat ,dlatego tak długo bo kocham to co robię
-
Witam zakochanego w drewnie stolarza. Powodzenia :)
-
Witam
-
Witaj na DiD
-
Witam i ja :)
Fajnie jak się robi to co się kocha :)
-
Witaj, uszanowanie dla doświadczenia ;)
-
Witam