Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: andrzej646 w 28 Marca 2016, 14:12:50 czas Polski

Tytuł: Witam
Wiadomość wysłana przez: andrzej646 w 28 Marca 2016, 14:12:50 czas Polski
Witam Wszystkich którzy kochają pracę w Drewnie . Na imię mam Andrzej i jestem Stolarzem 30 lat ,dlatego tak długo bo kocham to co robię  .  Szacuneczek dla Wszystkich forumowiczy
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kwita w 28 Marca 2016, 14:16:10 czas Polski
Witamy kolejnego Stolarza i miłośnika drewna :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: SpecPiotr w 28 Marca 2016, 14:45:20 czas Polski
Witaj. Z takim doswiadczeniem to liczymy na rady od Ciebie Andrzeju  ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 28 Marca 2016, 14:56:16 czas Polski
Witaj  :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: telengi w 28 Marca 2016, 15:11:38 czas Polski
Witamy na forum DiD :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: kozio w 28 Marca 2016, 17:17:26 czas Polski
Cześć Andrzej, bardzo cieszy mnie to że piszesz
jestem Stolarzem 30 lat ,dlatego tak długo bo kocham to co robię
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 28 Marca 2016, 17:31:13 czas Polski
Witam zakochanego w drewnie stolarza. Powodzenia :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: Lirorobert w 28 Marca 2016, 18:22:19 czas Polski
Witam
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 28 Marca 2016, 18:46:43 czas Polski
Witaj na DiD
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 28 Marca 2016, 19:18:18 czas Polski
Witam i ja :)
Fajnie jak się robi to co się kocha :)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: amikron w 29 Marca 2016, 09:21:46 czas Polski
Witaj, uszanowanie dla doświadczenia ;)
Tytuł: Odp: Witam
Wiadomość wysłana przez: marek20 w 30 Marca 2016, 21:50:11 czas Polski
Witam