Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Boro18 w 14 Kwietnia 2016, 21:06:05 czas Polski
-
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Mam na imię Łukasz, pochodzę z okolic Ostrowca Świętokrzyskiego. Nie mam co prawda doświadczenia w stolarstwie ale w końcu po to się żyje żeby uczyć się nowych rzeczy :). Moja przygoda z drzewem zaczęła się jakieś 10 lat temu a polegała na pomocy przy robieniu altanki i kilku innych drobniejszych rzeczy do ogrodu.
-
Witam, o altance to niejeden tu myśli...
Jednemu brakuje miejsca, innemu chęci, sprzętu albo czasu, pieniędzy lub umiejętności...
Ja z tego wszystkiego mam miejsce ;D
Pozdrawiam
-
Miejsce to jedyna rzecz którą aktualnie posiadam :) powoli gromadzę elektronarzędzia, coś już udało mi się zdobyć więc niedługo będzie trzeba pomyśleć o materiale :)
-
Powitać miło :)
Co porabiasz na co dzień ???
Pozdrawiam ;)
-
Na co dzień pracuje jako tokarz na hucie
-
Witam.
Tokarz znaczy się w metalu? Coś czuję, że możesz być przydatny ;)
Powodzenia :)
-
A... zapytać nie było komu :P
a teraz ,może być przydatny,tak ???
Fakt tokarzy chyba na DiD nie było :-\
Pozdrawiam ;)
-
Krzychu nie było komu bo to Twój "odcinek" ;)
Poza tym byłem po Tobie ;)
-
Witam
-
Witaj na forum, powodzenia z drewnem ;)
-
Witam
-
Witam
-
Witaj ja jestem stolarzem chociaż zawód wyuczony mam " tokarz" :) 8)
-
Cześć