Forum stolarskie Domidrewno.pl
Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: Dreluks w 01 Października 2013, 21:26:18 czas Polski
-
Witam,
Myślałem że to inny całkiem wątek. Poproś Admina o przerzucenie tego do jednego wątku.
-
I jest miska czekam na bigos
po jakim czasie zobaczymy miskę ? "ciemność ,ciemność widzę" ;D
A bigosu to i ja bym zjadł ;)