Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: luckyboypl w 19 Kwietnia 2016, 21:44:45 czas Polski
-
Mieszkam w okolicach Łomży, prowadzę firmę swiadczącą usługi cięcia i grawerowania laserem co2 oraz frezarką 3osiową.
Zabawę z drewnem dopiero zaczynam, dlatego będę potrzebował waszej pomocy ;)
-
Miło powitać :)
myślę że to my będziemy potrzebowali
twojej pomocy ;)
-
I ja miło witam 8)
-
Witam :)
-
Witam
-
Witaj na forum i powodzenia, zarówno w interesie jak i w zabawach z drewnem ;)
-
Witaj. Praca z drewnem uszlachetnia. Powodzenia :)
-
Witam wszystkich:)
-
Angio -cześć :)
A witamy się tu
http://forum.domidrewno.pl/przedstaw-sie-na-did/
;)
-
Dobry.
-
Witam