Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Sort Vokter w 21 Kwietnia 2016, 13:19:59 czas Polski

Tytuł: Świeżak
Wiadomość wysłana przez: Sort Vokter w 21 Kwietnia 2016, 13:19:59 czas Polski
Witam.Regulamin wymaga więc pisze.Jestem amatorem majsterkowiczem z naciskiem na "zabawy w drewnie".Trafiłem tutaj dzięki filmikom z YT, często też czytałem forum przy wyborze narzędzi(Ostatnio frezarka Makita RP1110cj i pilarka mlt100).Postanowiłem się zarejestrować ze względu na coraz więcej wolnego czasu i zapału do pracy z drewnem.Nie mam żadnych specjalnych kwalifikacji stolarskich, ciesielskich czy snycerskich ale służę profesjonalną pomocą w dziedzinie militariów Wojska Polskiego( choć to pewnie się nikomu tutaj nie przyda :) ).Pozdrawiam

PS.Jestem z południowej Lubelszczyzny (RPN)
Tytuł: Odp: Świeżak
Wiadomość wysłana przez: noprofi_semi w 21 Kwietnia 2016, 13:33:28 czas Polski
Witam na forum i powodzenia w realizacjach.
Tytuł: Odp: Świeżak
Wiadomość wysłana przez: amikron w 21 Kwietnia 2016, 14:29:08 czas Polski
Witaj, również życzę powodzenia w projektach ;)
Tytuł: Odp: Świeżak
Wiadomość wysłana przez: krist138 w 21 Kwietnia 2016, 14:42:49 czas Polski
Witam  :)
Tytuł: Odp: Świeżak
Wiadomość wysłana przez: kozio w 21 Kwietnia 2016, 14:45:30 czas Polski
Witam i ja. Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Świeżak
Wiadomość wysłana przez: mily68 w 21 Kwietnia 2016, 23:04:28 czas Polski
Witam kolegę o nieznanym nikomu imieniu ;)
Tytuł: Odp: Świeżak
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 22 Kwietnia 2016, 10:09:17 czas Polski
Regulamin wymaga więc pisze.
Jak pobędziesz z nami ,to zrozumiesz dlaczego taki nacisk kładziemy żeby się przywitać.Bo skoro się ujawniłeś to będziesz zadawał pytania ,radził i inne takie tam.
Nie bierz do siebie ,ale już kilka razy spotkałem się że ktoś coś musi(czyli przedstawić się).
Wiem że dużo jest użytkowników którzy są za i przeciw takiej formie(demokracja-mamy takie prawo).
I dlatego nie chcę wywoływać kolejnej zbytecznej dyskusji,ale jakoś tak mam ,,kaca'' że przymuszam kogoś do czegoś.

ale służę profesjonalną pomocą w dziedzinie militariów Wojska Polskiego( choć to pewnie się nikomu tutaj nie przyda :)
Myślę że możesz co niektórych zainteresować :)
A zapomniałem 'Witam gorąco na forum :)
Co porabiasz na co dzień ???
Pozdrawiam ze środkowo-wschodniej części kraju
czyli-lubelszczyzny ;)

Tytuł: Odp: Świeżak
Wiadomość wysłana przez: dorisd w 22 Kwietnia 2016, 11:19:19 czas Polski
Witam na forum :)  ;)
Tytuł: Odp: Świeżak
Wiadomość wysłana przez: tomasko w 22 Kwietnia 2016, 12:34:56 czas Polski
Witaj Świeżak 8)