Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Sebek102 w 16 Kwietnia 2013, 22:45:21 czas Polski

Tytuł: Cześć wszystkim
Wiadomość wysłana przez: Sebek102 w 16 Kwietnia 2013, 22:45:21 czas Polski
Hej. Mam na imię Sebastian,(popularne imię na tym forum ;) ] w ubiegłym roku ukończyłem budownictwo na Politechnice Krk, mimo szczerych chęci i starań nie znalazłem pracy w naszym kraju i zdecydowałem się wyjechać do Norwegii pracując jako cieśla konstrukcyjny (snekker, tømrer). W Polsce mieszkam można powiedzic  u stup Babiej Góry. W moim regionie Orawa masa ludzi zajmuje sie ciesielka, stolarstwem i wiele rodzin żyje w ten sposób z pokolenia na pokolenie. Nie inaczej jest w moim przypadku, gdzie ojciec zaraził stolarstwem mnie i mojego brata :). Mnie np bardzo ciekawi rzemiosło wykonania giętych schodów czyli tych bardziej skomplikowanych, i oczywiście ich wcześniejsze wyrysowanie. Żałuje że na studiach tak mało czasu poświęca się drewnie, ze nie ma żadnych specjalizacji w tym kierunku a przynajmniej na PK. Chce też napisać ze bylem bardzo mile zaskoczony gdy pierwszy raz natrafiłem na stronkę "domidrewno".  Świetna strona i gratuluje pomysłu. :)
Tytuł: Odp: Cześć wszystkim
Wiadomość wysłana przez: Lidka w 18 Kwietnia 2013, 21:06:52 czas Polski
Cieśla z dziada pradziada to już w genach ma fach, jeno go rozwijać ;)