Forum stolarskie Domidrewno.pl

Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: grzegorzkurek w 20 Października 2013, 12:08:18 czas Polski

Tytuł: powitanie grzegorza
Wiadomość wysłana przez: grzegorzkurek w 20 Października 2013, 12:08:18 czas Polski
Witam wszystkich
Zostałem posądzony o lekceważenie użytkowników  forum Dom i Drewno
Przepraszam jeżeli tak to wyglądało ale naprawdę nie miałem takiego zamiaru byłem przekonany że to zrobiłem przy stworzeniu konta
Jeszcze raz przepraszam
Jestem osobą bardzo lubiącą wszystko co związane z drzewem począwszy od spacerów po lesie - parku.
O młodych lat bardzo lubiłem dłubać w drewnie .
Jestem amatorem obróbki drewna i z wielką uwagą przeglądam forum
Myślę że najlepszym sposobem przedstawienia będą zdjęcia z ostatnich prac
Pozdrawiam cieszę się że jest takie miejsce gdzie można pogadać o tym co się lubi
Grzegorz Kurek
Tytuł: Odp: powitanie grzegorza
Wiadomość wysłana przez: robson w 20 Października 2013, 12:29:46 czas Polski
Witam :)
ładny mi amator obróbki drewna  :)
mam pytanie na zdjęciu z ławką na oparciu jest intarsja ? napisz jak to zrobiłeś technika ,materiał :)
Tytuł: Odp: powitanie grzegorza
Wiadomość wysłana przez: Adam w 20 Października 2013, 13:01:36 czas Polski
Witaj, piękne prace!!!
Płaskorzeźby ręcznie rzeźbione czy na frezarce CNC?  Co jest w tym stoliku pod szybką? Makaron ??? Ta lampa na 4 zdjęciu będzie wisiała pod sufitem, czy jest stojąca?

Pamiętaj, jak robisz jakieś prace to RÓB ZDJĘCIA !!! I pokaż je w dziale realizacje krok po kroku.  ;)
Tytuł: Odp: powitanie grzegorza
Wiadomość wysłana przez: grzegorzkurek w 20 Października 2013, 13:04:09 czas Polski
Witam
nie to nie intarsja
chciałem wykonać imitacje stebnowania
deska jest nawiercona i przeciągany sznurek następnie wszystko razem polakierowane
pozdrawiam
Tytuł: Odp: powitanie grzegorza
Wiadomość wysłana przez: Morświn w 20 Października 2013, 13:10:10 czas Polski
Witaj Grzegorzu :D.Jakiej tokarki używasz?Bo domyślam się że ręcznie tego nie strugałeś :D.
Tytuł: Odp: powitanie grzegorza
Wiadomość wysłana przez: grzegorzkurek w 20 Października 2013, 13:23:19 czas Polski
Powinienem umieścić opisy zdjęć
ława kawowa pod szybą miejsce na dowolną ekspozycje akurat teraz są makarony
lampa nocna
płaskorzeźby ręcznie wykonane
deseczki lipowe wycinane nożem
kielich wytoczony z jednego kawałka dębowego na prezent weselny (tokarka wykonana własnoręcznie pokaże na forum)
misa ręcznie wyrzeźbiona
talerz wytoczony drewno lipowego (z drewna przywiezionego na opał zrobiło mi się żal parę ładniejszych kawałków przetarłem na baliki )
Tytuł: Odp: powitanie grzegorza
Wiadomość wysłana przez: amigorg w 20 Października 2013, 14:17:41 czas Polski
Witaj
Widać u Ciebie prawdziwe umiłowanie drewna, gratulacje :)
Załóż proszę swoje albumy w Galerii. To tam jest miejsce na prezentację prac wraz z opisami. A zdjęcia Twoich pięknych  prac z działu "Przedstaw się..." zlikwiduj, bo robi się bałagan ( poproś admina JarkaO).
Tytuł: Odp: powitanie grzegorza
Wiadomość wysłana przez: Waldi w 20 Października 2013, 15:52:08 czas Polski
Witaj!
Wybaczamy :D  i prosimy o wybaczenie :D ;)
Tytuł: Odp: powitanie grzegorza
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 20 Października 2013, 16:33:55 czas Polski
Jakiś taki profesjonalny ten amator ;D to ja jestem"teoretyk amator"  :-\ ale witam gorąco ;D