Forum stolarskie Domidrewno.pl
Forum Domidrewno => Przedstaw się na Domidrewno => Wątek zaczęty przez: Yszty w 22 Października 2013, 19:01:11 czas Polski
-
Część!
Jestem Rafał mam 23 lata zainteresowałem się stolarstwem nie tak dawno temu. Niestety nie mam się od kogo uczyć rzemiosła więc poszperałem i znalazłem was czyli DiD. Czekam na jakieś mini videolekcje rzemiosła na YT
-
Witaj , myślę że dla siebie coś tutaj znajdziesz ;)
-
Witaj, nie ty jeden nie masz od kogo się uczyć :(.No chyba że od użytkowników DiD :D.
-
Witaj Rafał, też się chciałam czegoś nauczyć więc dobrze trafiłeś, choć Nick wybrałeś "ciężki" :)
-
Witam, jesteś 499- ty :)
Masz nick ze Skandynawii? Na głównej stronie DiD jest ponad 200 filmów, z czego większość instruktażowych. Masz się z czego uczyć, jak my wszyscy. Powodzenia ;D
-
Witam serdecznie. My tu wszyscy uczymy się wzajemnie od siebie i od kolegów: Armagedon, tomekz, Jakub i amigorg (jeśli kogoś pominąłem to przepraszam, ale mam wrażenie że w/w od nas to już nie mają się czego uczyć... ;) ).
-
Witaj kolego!
-
Nie do końca - a właściwie uczymy się do końca ;D
-
czyli całe życie :) witam
-
Dziękuję Wszystkim!