Forum stolarskie Domidrewno.pl

Kosz => Kosz na śmieci => Wątek zaczęty przez: JarekO w 24 Października 2013, 21:21:31 czas Polski

Tytuł: Dłuta płaskie Kirschen
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 24 Października 2013, 21:21:31 czas Polski
Hmmmmmm... ;)

Że tak powiem zbieram na prezent od Gwiazdora i muszę część dłut się pozbyć. Zadbane, podostrzę przed wysyłką. Najchętniej komplet (te ponumerowane).

Poczekam parę dni i później odpalę aukcje na alledrogo.

Cena będzie atrakcyjna oczywiście dla forumowiczów DiD

zainteresowanych zapraszam na priva :)
Tytuł: Odp: Dłuta płaskie Kirschen
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 25 Października 2013, 08:31:29 czas Polski
Panowie i Panie :)

sporo maili do dziś przyszło, były też telefony :) widzę, że jednak to zbyt duży komplet, może będzie prościej podzielić to na 2 zestawy co drugie dłuto? Sprawdzę jeszcze w warsztacie bo chyba 6mm też mam. Potwierdzę i dam znać :) Wtedy cena będzie przyjemniejsza dla kieszeni :)
Tytuł: Odp: Dłuta płaskie Kirschen
Wiadomość wysłana przez: krzyś48 w 25 Października 2013, 09:00:42 czas Polski
Ojej  :) te dłutka to jak rodzina ,żal rozbijać :'(
Tytuł: Odp: Dłuta płaskie Kirschen
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 25 Października 2013, 20:29:10 czas Polski
Na 99.9% sprzedane, czekam na przelew - wtedy dodam 0.1% i wątek zamykamy ;)
Tytuł: Odp: Dłuta płaskie Kirschen
Wiadomość wysłana przez: tomekz w 25 Października 2013, 20:52:47 czas Polski
będzie prościej podzielić to na 2 zestawy co drugie dłuto? Sprawdzę jeszcze w warsztacie bo chyba 6mm też mam. Potwierdzę i dam znać  Wtedy cena będzie przyjemniejsza dla kieszeni

No............i.,?

Jest potwierdzenie.... :)
ale jakie........ :(
Na 99.9% sprzedane, czekam na przelew
:o
Tytuł: Odp: Dłuta płaskie Kirschen
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 25 Października 2013, 21:36:35 czas Polski
Tomekz - preferowałem sprzedaż w całości i takie oferty też były...
Tytuł: Odp: Dłuta płaskie Kirschen
Wiadomość wysłana przez: JarekO w 27 Października 2013, 23:03:49 czas Polski
Sprzedane w całości... prezenty pod choinkę wygrał... Pan XXX :) Gratuluję dobrej decyzji i życzę wielu, wielu lat miłej pracy!